Kuchár v reštaurácii

Pre nášho klienta hľadáme šikovných ľudí na pozíciu  kuchár do reštaurácie v meste Utrecht v Holandsku.

Pracovná náplň

  • príprava jedál – teplé aj studené jedlá (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy)
  • zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
  • dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
  • dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku)
  • aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov

Pracovná doba

  • priemerne 38-45 hodín týždenne + víkendy
  • plánovanie zmeny týždeň vopred

  • možnosť získať nové skúsenosti a zdokonaliť sa v cudzom jazyku
  • nízke vstupné náklady ( ubytovanie – neplatíte vopred! )
  • pracovná uniforma zabezpečená zamestnávateľom
  • možnosť dlhodobej – celoročnej práce
  • možnosť kariérneho rastu

Vaša mzda

10,02 € v hrubom/hod. + dovolenka

Zamestnávateľom je overená personálna spoločnosť v Holandsku, ktorá ponúka prácu v rôznych odvetviach ako je hoteliérstvo, reštauračné služby, prácu v logistických skladoch a potravinárskych závodoch…

Požiadavky

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Iné požiadavky

  • pozícia je vhodná hlavne pre mužov (preferovaný vek 25-40)
  • vyučený kuchár s praxou min. 2 roky v reštaurácii (NIE fastfood, pizzeria..)
  • znalosť anglického  jazyka na komunikatívnej úrovni
  • ochota pracovať v zahraničí
  • flexibilita a zodpovedný prístup k práci

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom – v zdielanom dome (2-lôžkové izby) max. 25km od práce (plne vybavená kuchyňa a kúpelňa + pripojenie na internet).
Ubytovanie neplatíte vopred! Nájom sa platí formou zrážky zo mzdy – 70€/osoba/týždeň.

Strava

Strava počas práce zabezpečená zamestnávateľom ZDARMA.

Poistenie sa hradí formou zrážky zo mzdy – 19.95€/osoba/týždeň.

Vaše náklady

  • cesta do Holandska (cca  100 Eur)
  • vreckové do prvej výplaty (mzda je vyplácaná týždenne)
  • pracovná pozícia je BEZ POPLATKU AGENTÚRE