Operátor výroby v automobilovom priemysle.

Hľadáme šikovných ľudí na pozíciu – operátor výroby sedadiel pre automobilovú spoločnosť BMW Mini. Budete pracovať pre hlavného dodávateľa sedadiel pre túto svetovo známu značku.
Náplň práce:

  • práca na linke (za pásom)
  • výroba, montáž a kontrola produktov (sedadiel do automobilov)
  • obsluha strojov, ich údržba
  • v závode je teplo /nejedná sa o studené prostredie/
  • udržiavanie čistoty strojov a pracoviska
  • fyzicky náročnejšia práca v tempe

Ďalšie informácie o práci:

  • dlhodobá práca (práca na dobu neurčitú)
  • garantovaný počet hodín na týždeň (39 hodín) + atraktívne nadčasy
  • práca na dve rotujúce zmeny, čiže budete pracovať štyri dni z piatich (dva týždne pracujete na dennej zmene od 06:00 – 16:45 a dva týždne na nočnej zmene od 18:00 – 04:45 hod.).
  • uniforma zabezpečená zamestnávateľom (nohavice, tričko, mikina, všetky potrebné ochranné pomôcky)
  • tréning zabezpečený (prvé 4 týždne)

dlhodobá práca s možnosťou zostať pracovať ako kmeňový zamestnanec automobilovej spoločnosti už po šiestich odpracovaných mesiacoch (navýšenie mzdy až do 9,50 GBP na hodinu za základný opracovaný čas)
motivujúci zárobok (možnosť nadčasov)
dovolenka až 5,6 týždňa za rok
mzda vyplácaná týždenne na účet

Vaša mzda

  • od 8,40 GBP na hodinu za základný odpracovaný čas (39 hodín)
  • nadčasy sú platené extra:  prvých osem hodín nadčasov za týždeň 9,98 GBP na hodinu, ďalších 8 hodín až 11.25 GBP na hodinu!

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, bola založená v roku 1995 ako malá lokálna firma, ktorá sa postupne rozšírila a momentálne pôsobí na medzinárodnom trhu v oblasti zamestnávania pracovníkov do rôznych odvetví. Naviac sa zameriava na oblasť automobilového priemyslu, potravinárskej výroby, lokálnych služieb a logistiky.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • základná až mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (A2 – B1)

Iné požiadavky

  • dobrá fyzická kondícia
  • ochota dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
  • skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
  • pozitívny prístup k práci a ochota pracovať na linke (jednotvárna práca)
  • práca je vhodnejšia pre mužov

Náklady

  • Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v zdielaných domoch (tzv. Share-houses), kde máte s ostatnými spolubývajúcimi (cca 5 – 6 ĺudí na dome) spoločnú kuchyňu, kúpeľňu, prípadne obývačka a záhradu.
  • Ubytovanie sa hradí sa až z výplaty – vopred nič neplatíte!
  • Cena za ubytovanie je 80 GBP týždenne vrátane všetkých energií.
  • Taktiež sa tu platí vratný depozit (záloha) – hradené z výplaty po 50 GBP počas štyroch týždňov (tento depozit sa Vám vráti pri odchode z ubytovania ak nič nebude poškodené).
  • Zvyčajne je na dome 3 – 5 izieb, so základným vybavením (posteľné prádlo ani príbory nie sú poskytnuté – odporúčame si vziať vlastné).
  • Možnosť jednolôžkových alebo dvojlôžkových izieb.
  • Ubytovanie sa nachádza v meste Banbury cca 1 -3 km od miesta Vášho pracoviska.
  • Doprava do práce je možná pešo alebo väčšina zamestnancov dochádza na bicykli (nemáte žiadne náklady spojené s dopravou do práce).

Strava

Na vlastné náklady (možnosť variť si na ubytovaní).

Poistenie

Hradené zamestnávateľom podľa platnej britskej legislatívy.

  • letenka do Anglicku (pomôžeme Vám nájsť najvýhodnejšie spojenie)
  • vreckové na prvých pár týždňov
  • poplatok za doplnkové služby, konzultácie a servis našej spoločnosti 99.- Eur