Operátor/skladník do Holandska.

Hľadáme šikovných operátorov/skladníkov – ide o nenáročnú prácu  (operátor/operátorka, skladník/skladníčka, balič/balička) v jednom z najväčších skladov s elektronikou (tablety, laptopy, smartfony ) v Holandsku.
Vašou náplňou práce môže byť:

  • balenie, kontrola kvality, vyskladňovanie, kontrola skladových zásob, etiketovanie, práca pri páse, práca s EPT (elektrickým paletovým vozíkom), rôzne sklady.

Práca je väčšinou vykonávaná v stoji.

Zvyčajne sa pracuje na 2 zmeny (pri veľkom množstve objednávok možnosť práce na 3 zmeny).

Zamestnávateľ vie umiestniť mužov, ženy aj páry (páry majú spoločné bývanie, zvyčajne však nepracujú spolu na jednom oddelení).

Výhody pre Vás

  • stabilná práca
  • práca pre mužov, ženy aj páry
  • nízke vstupné náklady
  • doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • nástup možný ihneď
  • dostatok pracovných hodín

Vaša mzda

Vek                              Bruto mzda/hodina
23                                € 9,50
22                                € 9,50
21                                € 9,03
20                                € 7,89
19                                € 6,85
18                                € 5,99

Vašu prvú výplatu obdržíte v 3 prac. týždni, následne už je mzda vyplácaná týždenne na Váš účet (môže ísť aj o slovenský/český bankový účet – musí byť však vedený na Vaše meno, následne odporúčame otvoriť si holandský účet).

Máte pokročilú znalosť anglického jazyka? Kontaktujte nás, máme aj iné prac. ponuky, kde je hrubá hodinová mzda 9,91€.

Stabilná holandská personálne agentúra ktorá pôsobí na trhu od roku 2000. Zaoberá sa najmä vyhľadávaním zamestnancov do oblastí výroby a logistiky.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka – komunikatívne

Iné požiadavky

  • predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou
  • zodpovednosť, flexibilita
  • čistý register trestov

  • Zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec – maximálne 94€ týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy).
  • Rôzne typy ubytovania: bungalovy, rodinne domy, hotel  (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka.
  • Transport do prace do 10 km – bicykel,
  • Zamestnávateľ poskytuje veľké množstvo ubytovaní, niektoré bungalovy sú vzdialené od skladu cca 100 km. V takom prípade, zamestnávateľ poskytuje benefit – 1 hodinu, ktorú cestujete Vám platí rovnako, ako by ste boli v práci (napr. pre kandidátov nad 22 rokov 9,50€). Dopravu do práce môže zabezpečiť zamestnávateľ – poplatok 2€ denne.
  • Fotky jedného z ubytovaní

Strava

Vlastná.

Zdravotné poistenie podľa platnej holandskej legislatívy – 25,29€ týždenne.

  • Cesta do Holandska – môžete cestovať vlastným autom, pripadne Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom, ktorý Vás privezie priamo na ubytovanie. Cena je štandardne 100-120€
  • Vreckové na prvé 2-3 týždne
  • Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur. Pre kandidátov, ktorí majú finančné problémy ponúkame možnosť rozdelenia poplatku.