Práca v sklade vo Wellingborough!

Popis práce

Pracovná ponuka, ktorú nájdete len u nás!

Pridajte sa k tímu spokojných zamestnancov a pracujte ako skladník, balič pre významnú spoločnosť DHL House of Fraser vo Wellingborough!

Zamestnávateľ ponúka výborné platové ohodnotenie, dostatok pracovných hodín a bezplatné zaškolenie!

Hlavná náplň práce:

  •  vyzdvihovanie tovaru podľa objednávok použitím hlasového systému (slúchadlá) – jedná sa najmä o textil, bižutériu, kabelky a módne doplnky
  •  práca na denné zmeny (systém 4 dni pracujete, 4 dni voľno)
  •  možné nadčasy – záleží od objednávok
  •  zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce

Vaša mzda

  • denná zmena 8,50 GBP v hrubom za hodinu.
  • nadčasy 12,75 GBP v hrubom na hodinu (pokiaľ odpracujete viac ako 40 – 42 hodín za týždeň)

Ďalšie informácie o práci:

  • pracuje sa 10 hodín denne, pričom jedna 30 minútová prestávka nie je platená
  • priemerný počet odpracovaných hodín za týždeň je 38
  • pracovná uniforma nie je poskytovaná – uchádzač dostane len vestu, odporúčame priniesť si pevné topánky a tmavé oblečenie (čierne, príp. tmavomodré nohavice a tričko, prípadne mikinu)

Výhody pre Vás

  • možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA!!!
  • možnosť získania benefitov od štátu (poskytneme Vám poradenstvo)
  • budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
  • príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
  • asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
  • výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)
  • ubytovanie zabezpečené cez ubytovacieho agenta

Spoločnosť, v ktorej budete pracovať bola založená už v roku 1849, kedy bol otvorený prvý jej obchod v Glasgowe v Škótsku. Neskôr sa spoločnosť postupne rozrástla do celej Veľkej Británie a dnes tvorí hustú sieť obchodov v každom väčšom meste vo Veľkej Británii.  Obchody tejto značky sa vyznačujú prestížou, luxusom a predávajú najmä značkové oblečenie pre mužov, ženy i deti a módne doplnky.

Požiadavky

  • ochota pracovať v Anglicku
  • precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
  • ochota pracovať nadčasy
  • dodržiavanie požadovanej normy

Jazykové požiadavky

  • anglický jazyk – mierne pokročilá úroveň (B1)

  • možnosť nájsť si vlastné ubytovanie alebo využiť služby ubytovacej agentúry (realitnej spoločnosti) – hradíte si sami
  • ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch (tzv. House Shares) so základným vybavením (základné spotrebiče a nábytok). V dome býva cca 5-6 ľudí. Zvyčajne po dvoch na izbách – kuchyňa, kúpeľňa, obývačka, záhrada sú zdieľané.
  • doprava do práce je možná autom alebo taxi, kedy sa náklady na dopravu rozdeľujú medzi cestujúcich – niektorí využívajú bicykle alebo mestskú hromadnú dopravu.
  • po príchode hradíte ubytovaciemu agentovi 245 GBP (suma zahŕňa týždenný nájom – 65 GBP, vratný depozit 130 GBP, časť jednorazového administratívneho poplatku – 50 GBP). Druhú časť administratívneho poplatku pre ubytovateľa 50 GBP hradíte až z prvej výplaty.

Strava

  • na vlastné náklady

  • hradené zamestnávateľom podľa platnej britskej legislatívy

Vaše náklady na vycestovanie

  • cestovné do Veľkej Británie (letenka, autobusový lístok, transport z letiska) – cca 80 -120 Eur
  • ubytovanie
  • vreckové do prvej výplaty
  • poplatok za doplnkové služby, konzultácie a servis našej spoločnosti 150 Eur.

Informácie o výberovom konaní

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail zivotopis@universalonsulting.sk.
Ak životopis nemáte, nevadí pošlite nám email s Vašim telefónnym číslom.