Pracuj v sklade pre jeden z najznámejších svetových reťazcov – Tesco!

Náš anglický partner hľadá zamestnancov do skladu spoločnosti Tesco v meste Lichfield!

Pokiaľ hovoríte anglicky aspoň na mierne pokročilej úrovni (B1) a máte záujem pracovať ako skladník pre jeden z najznámejších obchodných reťazcov, tak neváhajte a zašlite nám svoj životopis.

Zamestnávateľ ponúka výborné platové ohodnotenie a dostatok pracovných hodín!

Hlavná náplň práce:

vyzdvihovanie tovaru podľa objednávok
balenie, vybaľovanie tovaru
pracuje sa na zmeny (denné 06:00 – 14:00, poobedné 14:00 – 22:00, nočné 22:00 – 06:00)

Vaša mzda

od 7,60  GBP až do 11 GBP v hrubom za hodinu

Ďalšie informácie o práci:

priemerný počet odpracovaných hodín za týždeň je 40, nadčasy – podľa potreby zamestnávateľa
pracovná uniforma  – uchádzač dostane vestu a bezpečnostnú obuv (odporúčame priniesť si  tmavé oblečenie – čierne, príp. tmavomodré nohavice a tričko, prípadne mikinu)

budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
príjemná pracovná atmosféra
asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka
výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Birmingham)
ubytovanie a doprava do práce zabezpečené zamestnávateľom

Požiadavky

ochota pracovať v Anglicku
precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
ochota pracovať nadčasy
dodržiavanie požadovanej normy

Jazykové požiadavky

anglický jazyk na úrovni B1 (anglický jazyk si preskúša okrem nás i zamestnávateľ – prostredníctvom telefónu)

ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v meste Wolverhampton  – hradíte si sami.
ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch (tzv. House Shares) so základným vybavením (základné spotrebiče a nábytok). V dome býva cca 5-6 ľudí. Zvyčajne po dvoch na izbách – kuchyňa, kúpeľňa, obývačka, záhrada sú zdieľané.
po príchode hradíte ubytovaciemu agentovi 330 GBP (suma zahŕňa dvojtýždenný nájom – 65 GBP x 2, jednorázový administratívny poplatok ubytovateľovi – 200 GBP). Je potrebné priniesť si, resp. kúpiť si na mieste deku, či paplón s poduškou.

Strava

na vlastné náklady

Poistenie

hradené zamestnávateľom podľa platnej britskej legislatívy

Vaše náklady na vycestovanie

cestovné do Veľkej Británie (letenka, autobusový lístok, transport z letiska) – cca 80 -120 Eur
ubytovanie (na začiatku 330 GBP)
vreckové do prvej výplaty (prvú výplatu dostanete cca o 2 týždne)
poplatok za doplnkové služby, konzultácie a servis našej spoločnosti 150 Eur.

Informácie o výberovom konaní

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail zivotopis@universalonsulting.sk.
Ak životopis nemáte, nevadí, pošlite nám email s Vašim telefónnym číslom.