DHL v Holandsku hľadá skladníkov! Mzda 10,88 – 14,14 príplatky za nadčasy a víkendy 30-100%. Nástup ihneď!

Radi by ste pracovali pre DHL – poprednú svetovú poštovú a logistickú skupinu?

Ponúkame Vám dlhodobú prácu na plný úväzok, na holandskú pracovnú zmluvu.

  • výborná mzda, vrátane príplatkov za prácu po 18.tej, nadčasy – soboty a nedele (30-100%)
  • pracovať ako zamestnanec skladu v spoločnosti DHL znamená stabilitu, kompletnú podporu s ubytovaním a relokáciou do Holandska

Práca je ideálna pre mužov, ženy i páry.

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku!

Lokalita

  • Kampen, Holandsko
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • okamžite

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 2 zmeny, pondelok-piatok (5.45- 14.45 , 15.15- 0.15)
  • v priemere 40-48 hodín týždenne
  • možnosť pracovať nadčasy

Náplň práce

  • premiestňovanie a umiestňovanie poštových zásielok do pripravených prepraviek na expedíciu

Vaša mzda

  • 10,88 – 14,14 + 8,33 % holiday money
  • príplatky po 18. hodine (30%)
  • nadčasy (30%)
  • nadčasy soboty (30%)
  • nadčasy nedele (100%)

Výhody pre Vás

  • plat od  10,88
  • doprava z/do práce zabezpečená
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  • dovolenkové peniaze 8,33% (Holiday money) vyplácané ku mzde
  • dlhodobá práca s kariérnymi príležitosťami
  • ideálna práca pre tých, ktorí by chceli pracovať v Kampen!
  • viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie (až do výšky cca 1100 € ročne)
  • holandská pracovná zmluva
  • nízke náklady na vycestovanie
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

DHL – ako jeden z najväčších a najinovatívnejších zamestnávateľov na svete v oblasti logistiky je obzvlášť hrdí na svojich ľudí. DHL je globálna spoločnosť, ktorá oceňuje rozmanitosť, ambície, spoluprácu a pozitívny prístup. A vďaka tomu získate ako ich zamestnanec v spolupráci s našou spoločnosťou podporu potrebnú na čo najlepší rozvoj svojej kariéry. Pridajte sa k nám a využite svoj plný potenciál.

POŽIADAVKY

  • angličtina B1
  • čistý register trestov nie starší ako 3 mesiace
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • ochota rešpektovať iné národnosti
  • vlastný bankový účet, na ktorý Vám bude chodiť mzda
  • 18-55 rokov

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch
  • 109€/týždeň

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

  • vreckové na jedlo do prvej výplaty  – záleží na Vás koľko miniete na stravu, …
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €. Splatnosť je možná aj do 30 dní
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „DHL HOLANDSKO“
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: každý týždeň počas mesiaca máj/jún 2021
    Doba zamestnania: dlhodobá práca na TPP
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny