Do Belgicka – veľkej logistickej spoločnosti hľadáme pomocníkov aj skladníkov. Základy AJ. Mzda od 13,21 € (plus príplatky do 150%)

Pre jednu z najväčších logistických spoločností v Belgicku hľadáme skladníkov a pomocných pracovníkov skladu.
Spoločnosť disponuje už niekoľkými prevádzkami v rámci Belgicka.

Otvorenie skladu sa chystá 22. septembra. Nástup a zaškolenie nových zamestnancov bude medzi 10. až 21. septembrom.

Pracuje sa v sklade s balenými potravinovými produktami.
Oddelenie je rozdelené na dve časti s teplotami 0-8 stupňov a 8-18 stupňov.

Zamestnanci, ktorí majú znalosť AJ budú pracovať ako skladníci a zberači objednávok (cez hlasový systém).

Zamestnanci so slabšou znalosťou anglického jazyka budú v sklade vykonávať rôzne pomocné práce.

Všeobecne sa v sklade nakladá, vykladá, triedi tovar, pripravuje na palety a ďaľšiu expedíciu.

Lokalita

– Flanders, Belgicko
– ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Druh pracovného pomeru

– plný úväzok

Pracovné hodiny

– Pracuje sa na smeny medzi 06.00-22.00 h. Cez týždeň, aj víkendy.

Náplň práce

Hlavnú prácu vykonávajú roboty, naši pracovníci majú na starosti len jednoduché dokončovacie úkony:
– picking

– packing

– triedenie tovaru

Vaša mzda

  • Výborná mzda od 13,21 € / h (príplatky za ranné zmeny + 7,5%, za nočné +12,50%, sviatky a nedele 100%, nadčasy 150%)
  • Mzda sa po odrátaní daní, poistenia pohybuje pri 38 hodinách týždenne od 424 € v čistom
  • Môžete však pracovať nadčasy, prípadne iné zmeny a zarobiť si viac!

Výhody pre Vás

Belgická stabilná spoločnosť vám ponúka :
– dobrá mzda, v závislosti od Vašich skúseností a odpracovaných hodín
– možnosť privyrobiť si prácou cez víkend
– podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
– možnosť záloh, príspevok na jedlo
– dlhodobá prác
– Práca pre stabilnú belgickú spoločnosť
– Belgická pracovná zmluva
– Príspevok na jedlo
– Zabezpečený transport z/do práce (cca do 5 km – voziť sa budete autami, na skútroch, alebo bicykli)
– 100% istota – mzda načas
– Prísne pracovné zákony na ochranu pracovníkov
– Silný systém sociálneho zabezpečenia
– Mzda počas dovolenky
– 13. plat (ročný bonus)
– Lacné, ale prvotriedne zdravotné poistenie
– Nárok na dôchodok aj pre dočasných pracovníkov
– Mzdové balíky
– Pekné ubytovanie

POŽIADAVKY

– Znalosť anglického jazyka aspoň A2
– práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky – max do 50 rokov
– zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia, chuť pracovať

NÁKLADY

Ubytovanie

  • 80€/týždeň
  • 2-lôžkové izby

Strava

  • vlastná

Cesta do práce

  • zabezpečený transport z/do práce (cca do 5 km – voziť sa budete autami, na skútroch, alebo bicykli)

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty, ktorá je cca po mesiaci
  • cesta do Belgicka – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €. Splatnosť je možná aj do 30 dní
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „sklady Belgicko“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Mzda: 13,21 EUR/hod. Príplatky za ranné, nočné hodiny, sviatky, víkendy, nadčasy až do 150%
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny