Hľadáme pracovníkov do spoločnosti 1Bite. Stabilná dlhodobá práca. Mzda až do 28,16€/h brutto. Čítaj ďalej.

Práca v zahraničí pre nášho holandského partnera. Hľadáme šikovných pracovníkov do spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou snackov (syry, salámy, mäso, šaláty, sušené paradajky atď).

Pracuje sa na oddeleniach – krájanie, balenie, etiketovanie, príprava objednávok na expedíciu.

Máte možnosť byť zaškolený a stať sa operátorom linky za lepších mzdových podmienok.

Vieme umiestniť každého motivovaného pracovníka, ktorý ma aspoň základné skúsenosti v produkcií a ovláda anglický jazyk na úrovni A2.

Vo výrobniach je približne 7-9 stupňov. Práca na dve smeny od 6:00 – 18:00 a druhá smena 16:00 – 00:00.

Lokalita

Noordwijkerhout – západné pobrežie, 50km od Amsterdamu

Nástupy

  • každý týždeň

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac. zmluvu

Pracovné hodiny

  • práca na dve smeny od 6:00 – 18:00 a druhá smena 16:00 – 00:00
  • pondelok až piatok
  • možnosť pracovať aj v sobotu
  • nadčasy možné

Náplň práce

Pracuje sa na oddeleniach – krájanie, balenie, etiketovanie, príprava objednávok na expedíciu. Pracuje sa s tovarom ako salámy, mäso, šaláty, olivy, tyčinky, snacky k vínu…

Zložky mzdy:

• hodinová mzda 14,08€/hod brutto
• príplatky nad 40 odpracovaných hodín týždenne 140%
• nadčasy v sobotu medzi 00:00 – 12:00 vo výške 180%
• nadčasy v sobotu medzi 12:00 – 00:00 vo výške 200%
• nadčasy v nedeľu vo výške 200%
• ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% – holiday money
• mzda v čistom je cca 1500-1600€/mesiac v čistom už aj po
odrátaní ubytovania, z toho si platíte už len stravu

Výhody pre vás

  • Atraktívna mzda a pravidelné hodnotenie výkonu.
  • Možnosti odborného a osobného rozvoja.
  • Moderné pracovné prostredie so špičkovou technológiou.
  • Príležitosť pripojiť sa k stabilnej a inovačnej spoločnosti.
  • Kultúrna rozmanitosť: Holandsko je známe svojou otvorenosťou a multikulturalizmom, čo vám poskytuje príležitosť stretnúť a spolupracovať s ľuďmi z rôznych kútov sveta.
  • V rámci holandského zdravotného systému máte nárok na komplexné zdravotné poistenie.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Stabilná práca.
  • Holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie.
  • Týždenná mzda.
  • Ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33%(pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu).
  • Podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku.
  • Pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku.
  • Zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom.
  • Doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom.
  • Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.
  • Dobré referencie od našich pracovníkov.

POŽIADAVKY

Hľadáme motivovaných, komunikatívnych, tímových kolegov, ktorí berú svoju prácu seriózne. Potrebujete sa dohovoriť po anglicky a mať záujem zaučiť sa.
Odmeníme sa Ti prácou v TOP spoločnosti a výbornou mzdou!

Oceníme, pokiaľ máš skúsenosť s prácou v produkcií a ovládaš anglický jazyk na úrovni A2.

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch/apartmánoch
  • 115,50€/týždeň – neplatíte vopred, ale bude Vám strhnuté zo mzdy
  • doprava do práce – zabezpečená zamestnávateľom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • 33,45€ podľa platnej holandskej legislatívy

  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je +- 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote  150 €  » za zníženú sumu 75€.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty  – záleží na Vás koľko miniete na stravu, …

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email zivotopis@universalconsulting.sk
  • zavoláme Vám obratom, preberieme si podrobné info o pracovnej ponuke a dohodneme sa na nástupe

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – https://www.facebook.com/universalconsulting(dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: každý týždeň
    Znalosť jazyka: Nie je nutná
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny