Hľadáme baličov slaných pochutín. VIANOČNÉ BONUSY!!! Nástup IHNEĎ. Bez znalosti jazyka. Mzda až 13.12€/brutto za hodinu.

Pre nášho holandského partnera hľadáme URGENTNE ľudí na baliace linky. Vo výrobniach je približne 7 – 10 stupňov. Práca na dve smeny od 6:00 – 18:00 a druhá smena 16:00 – 00:00. Nemusíte mať prax, znalosť cudzích jazykov, ani vodičský preukaz.

Prácu zabezpečíme každému, kto má chuť pracovať. Rýchle vybavenie práce aj pomoc s vycestovaním.

• vieme zamestnať mužov, ženy, páry (nevieme garantovať spoločnú
prácu)
• jedná sa o prácu na holandskú prac. zmluvu
• vyžaduje sa jemná motorika rúk

POSTUPNE KONTAKTUJEME KAŽDÉHO!

Lokalita

Noordwijkerhout – západné pobrežie, 50km od Amsterdamu

Nástupy

  • každý týždeň

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac. zmluvu

Pracovné hodiny

  • pondelok až piatok
  • možnosť pracovať aj v sobotu
  • nadčasy možné

Náplň práce

• balenie slaných pochutín k vínu na baliacej linke ( napr. olivy, snacky,
tyčinky… )

Zložky mzdy:

• hodinová mzda 10,79€/hod brutto a následne po 6 mesiacoch
12,10€ /hod brutto
• príplatky nad 40 odpracovaných hodín týždenne 140%
• nadčasy v sobotu medzi 00:00 – 12:00 vo výške 180%
• nadčasy v sobotu medzi 12:00 – 00:00 vo výške 200%
• nadčasy v nedeľu vo výške 200%
• ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% – holiday money
• mzda v čistom je cca 1200-1600€/mesiac v čistom už aj po
odrátaní ubytovania, z toho si platíte už len stravu

Výhody pre vás

• VIANOČNÉ BONUSY vo výške 260€
• nemusíte mať znalosť cudzích jazykov, prax, ani vodičský preukaz
• nízke vstupné náklady
• stabilná práca
• veľa zamestnaných Slovákov a Čechov
• holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné,
dôchodkové zabezpečenie
• týždenná mzda
• viete si veľmi dobre zarobiť
• ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete
pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
• podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v
Holandsku
• pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• skvelé referencie od Našich uchádzačov
• zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené
zamestnancom
• doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke
vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti
firemné auto)
• viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné
poistenie
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa

POŽIADAVKY

– vieme Vás zamestnať aj bez znalosti cudzieho
jazyka
– musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do
práce sa dochádza na firemných
elektrobicykloch, prípadne autom
– ochota rešpektovať iné národnosti či už v
práci, alebo na ubytovaní
– ochota pracovať aj cez vianočné obdobie
– kandidáti musia byť flexibilný podľa
aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
– dobrá fyzická kondícia

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch/apartmánoch
  • 85,50€/týždeň – neplatíte vopred, ale bude Vám strhnuté zo mzdy
  • doprava do práce – zabezpečená zamestnávateľom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • 24,99€ podľa platnej holandskej legislatívy

  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 150 €. Splatnosť je možná aj do 30 dní
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty  – záleží na Vás koľko miniete na stravu, …

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email zivotopis@universalconsulting.sk
  • zavoláme Vám obratom, preberieme si podrobné info o pracovnej ponuke a dohodneme sa na nástupe

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – https://www.facebook.com/universalconsulting(dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži
    Termín nástupu: každý týždeň po dohode
    Znalosť jazyka: Nie je nutná
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny