Hľadáme montérov pneumatík na 2,5 mesiaca do Belgicka. Mzda 14,57€ – 16,03€ brutto/h. Zárobok až do 4100€ v čistom + preplatená cesta do Belgicka.

Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov na prezúvanie pneumatík v rôznych pneuservisoch v Belgicku. Počas dva a pol mesiaca si máte možnosť zarobiť až do 4100 € v čistom.
Zamestnávateľ prepláca náklady na cestu do Belgicka do výšky 125€ po predložení cestovného dokladu (cestovný lístok, účet za pohonné hmoty s dátumom cesty do Belgicka).
Jedná sa o sezónnu prácu od októbra do polovice decembra 2022. Možnosť opäť pracovať na tejto pozícii aj počas jarnej sezóny.
Práca je vhodná aj pre uchádzačov, ktorí na Slovensku / v Česku pracujú a chcú si vziať len dovolenku na privyrobenie si. Náš klient sa o Vás postará od Vášho príchodu až do doby ukončenia pracovného pomeru.

Spoločnosť ponúka serióznosť, stabilitu a dostatok pracovných hodín.

Pracovná doba

  • Pracovné hodiny.
    – 38 – 40 hodín týždenne .
    – pracuje sa zvyčajne od 8:00 – 12:00 hod. a od 13:00 – 18:00 hod.
    – v prípade práce v sobotu od 8:00 do 12:00 hod.

Lokalita

  •  Belgicko – rôzne lokality (okolie miest Brusel a Antverpy)

Nástupy

  • rôzne termíny nástupov podľa dohody
  • prvé nástupy možné od 01.10.2022

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok na belgickú prac. zmluvu

Náplň práce

  •  pomoc montérovi pneumatík – potrebné je pracovať podľa jeho pokynov, niekedy aj samostatne
  •  výmena letných pneumatík za zimné na osobných automobiloch
  • vykonanie vizuálnej kontroly pneumatík
  • montáž, demontáž a vyváženie pneumatík
  • výmena opotrebovaných/poškodených pneumatík (jednoduché opravy)
  • starostlivosť o pneumatiky – čistenie, kontrola stavu poškodenia, príprava na nasledujúcu sezónu
  • dodržiavanie predpisov týkajúcich sa bezpečnosti práce, hygieny a životného prostredia
  •  zdvíhanie automobilu pomocou zdviháka alebo výťahu

Vaša mzda

Základná mzda: 14,57€ brutto/hod

  • Mzda za prvých 500 odpracovaných hodín: 14,57€ brutto/hod. ( cca 373€ netto/týždeň = 4103€ za 2,5 mesiaca )
  • Mzda nad 500 odpracovaných hodín:            16,03€ brutto/hod.
  • Mzda je vyplácaná týždenne
  • Nadčasy: 150%

Zamestnanecké výhody, benefity

  • atraktívne príplatky za prácu na nadčasy, víkendy
  • belgická pracovná zmluva
  • mzda vyplácaná týždenne
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  • nízke náklady na vycestovanie
  • Zamestnávateľ prepláca náklady na cestu do Belgicka do výšky 125€ po predložení cestovného dokladu (cestovný lístok, účet za pohonné hmoty s dátumom cesty do Belgicka).
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Belgicku
  • doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
  • možnosť pracovať aj v ďalších sezónach
  • pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • nástupy sú možné od októbra podľa dohody

Našim klientom je stabilná belgická personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov, tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície v celom Belgicku.

Rýchle umiestnenie do práce!

Požiadavky

  •  znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • požadovaná prax v pneuservise min 6 mes.
  • dobrý prístup k práci a priateľský prístup ku klientom a zákazníkom
  • dobrý fyzický stav. Ide o fyzicky náročnú prácu vo vysokom tempe.
  • nutnosť prispôsobiť sa sezónnemu charakteru práce
  • presnosť a dôslednosť pri práci
  • časová flexibilita a pracovné nasadenie
  •  ochota rešpektovať iné národnosti
  •  vodičský preukaz výhodou
  •  bezúhonnosť

NÁKLADY počas pobytu v Belgicku

  • jedná sa o prácu s ubytovaním v dvojlôžkových izbách v apartmánoch/domoch
  • ubytovanie  je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena ubytovania: 85 € / týždeň – strhnuté zo mzdy, vopred nič neplatíte

Doprava do práce

  • zabezpečená zamestnávateľom – možnosť prenájmu firemného auta

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej belgickej legislatívy je 8 € / mesiac

Vaše vstupné náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Belgicka – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, odporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150-180 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 50 €.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email uc@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „Montér pneumatík“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné informácie a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
 Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.
Ďaľšie informácie
Vhodné pre: Muži
Znalosť jazyka: Anglický jazyk
Vašou kontaktnou osobou bude
Neboli nájdené žiadne výsledky.

Ponuky práce z toho istého odvetvia:

Ponuky práce z tej istej krajiny