Nehovoríš po anglicky a chceš pracovať v Holandsku? Máme pre teba pracovnú ponuku s kvetmi. Mzda až do 17,92€.

Stabilná práca v zahraničí pre kvetinových nadšencov na rôzne pozície v oblasti vonkajších prác, vnútorných prác (skleníky, haly). Ak máte radi fyzickú prácu a prácu s kvetmi táto ponuka je presne pre Vás. Stačí ak budete motivovaný pracovať a o zaučenie sa postará Váš budúci zamestnávateľ.

Vieme zamestnať mužov, ženy, páry (párom nevieme garantovať spoločnú prácu, zabezpečíme však spoločné ubytovanie).

• jedná sa o prácu na holandskú prac. zmluvu
• pracuje sa vonku na poliach, v halách, skleníkoch

POSTUPNE KONTAKTUJEME KAŽDÉHO!

Prečítajte si blog a pozrite video z našej návštevy tohto klienta: https://universalconsulting.sk/sezona-v-holandsku-sa-blizi-obzreli-sme-si-vsetko-osobne/

Nižšie si môžete pozrieť video ako to vyzerá u zamestnávateľa:

Nástupy

  • podľa potrieb zamestnávateľa

Lokalita

  • Noordwijkerhout (západné pobrežie Holandska)

Náplň práce

  •  sadenie cibuliek
  • triedenie cibuliek na páse
  • balenie cibuliek
  •  etiketovanie
  • treba byť flexibilný podľa požiadaviek zamestnávateľa – pracuje sa v skleníkoch, halách, ale aj v logistike (balenie, …)

Vaša mzda

  • mzda sa odvíja sa od veku kandidáta a počtu odpracovaných hodín – podľa holandskej legislatívy
  • ku mzde sa pripočítavajú 8,33% holiday money (ekvivalent 13. platu)
  • vyplácaná týždenne, prvá mzda bude po 2-3 týždňoch
  • mzda v čistom po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení je cca 1300 – 1600€/mesiac – z toho si platíte už len stravu!
  • Vaša mzda od 13,27 €/hodinu!
  • príplatky za nadčasy nad 38h – 135%

Ku mzde si môžete prirátať nasledovné

  • dovolenkové peniaze 8,33% – ekvivalent mesačnej mzdy – cca 130€ mesačne
  • vrátenie daní – individuálna suma

Pracovné hodiny

  • pracuje sa Po – Pia na jednu zmenu – treba však byť flexibilný, lebo počas high season môžete pracovať viac pracovných hodín, počas viacerých zmien (aj nočné)
  • v závislosti od potreby klienta sa pracuje niekedy aj cez víkend
  • treba byť flexibilný, keďže pracovná doba sa môže zmeniť v závislosti od potrieb klienta a počasia
  • možnosť nadčasov

Zamestnanecké benefity

  • Kultúrna Rozmanitosť: Holandsko je známe svojou otvorenosťou a multikulturalizmom, čo vám poskytuje príležitosť stretnúť a spolupracovať s ľuďmi z rôznych kútov sveta.
  • Nemusíte mať znalosť cudzích jazykov, prax, ani vodičský preukaz.
  • V rámci holandského zdravotného systému máte nárok na komplexné zdravotné poistenie.
  • Dynamické pracovné prostredie: Každý deň je iný, a tak máte možnosť zažívať rozmanitosť a vzrušenie.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Stabilná práca.
  • Veľa zamestnaných Slovákov a Čechov.
  • Holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie.
  • Týždenná mzda.
  • Ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu).
  • Podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku.
  • Pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku.
  • Zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom.
  • Doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto).
  • Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.

POŽIADAVKY

  • Treba akceptovať aj prácu vonku za každého počasia.
  • Práca s kvetmi vyžaduje fyzickú zdatnosť a schopnosť pracovať v rýchlom tempe.
  • Očakávame spoľahlivosť a zodpovednosť pri plnení úloh.
  • Vieme Vás zamestnať aj bez znalosti cudzieho jazyka.
  • Musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom.
  • Ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní.
  • Ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce.
  • Kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa.
  • Základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou.

NÁKLADY počas pobytu v Holandsku

  • zabezpečené zamestnávateľom, strhnuté zo mzdy – neplatíte ho vopred!
  • 115,50 €/týždeň
  • býva sa v shared housoch so základným vybavením a WIFI (2- 3 ľudia na izbe, spoločné priestory ako kuchyňa, obývačka, kúpelňa)

Doprava do práce

  • zabezpečená na bicykloch, alebo firemných autách

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy – 28,35€/týždeň

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty, ktorá je po 2-3 týždňoch
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je základ 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Pokiaľ podpíšete zmluvy ešte v tomto roku naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote  150 €  » za zníženú sumu 75€.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • Pripojte sa k nám a buďte kľúčovým hráčom v našom tíme, ktorý prináša radosť a krásu do každej objednávky kvetín. Pošlite nám váš životopis na zivotopis@universalconsulting.sk. Keď nám príde Váš životopis, budeme volať počas najbližších dní, aby sme Vám podali info. Postupne kontaktujeme každého!Začnite svoju cestu vo svete kvetinovej logistiky práve teraz! ✨

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: Priebežne každý týždeň
    Znalosť jazyka: Nie je nutná
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny