Práca pre baličov hotových mäsových výrobkov v Holandsku – VION. Mzda až do 26,54 € brutto/hod. Ubytovanie a doprava do/z práce zabezpečené. Strava zdarma.

Práca v zahraničí: Pre nášho klienta, stabilnú spoločnosť Vion v Holandsku, hľadáme nových zamestnancov – operátorov výroby, baličov a pomocných pracovníkov do potravinárskeho závodu s už hotovými mäsovými výrobkami (mäsové výrobky zo spracovaného mäsa, ktoré nie sú tepelne opracované). Potrebujete sa len dohovoriť v anglickom jazyku na úrovni A2.
Práca v potravinárstve je stabilná práca. Jedná sa o dlhodobú prácu, kde sa pracuje na holandskú prac. zmluvu.

Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Lokalita

  • Groenlo, Holandsko

Nástupy

  • priebežne po dohode, podľa potreby zamestnávateľa

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok na holandskú pracovnú zmluvu

Náplň práce

  • kontrola kvality produktov, váženie, etiketovanie, príprava výrobkov na expedíciu
  • balenie už hotových mäsových výrobkov ako sú hamburgery, shoarma, filety, shashliky – mäsové špízy a pod. (mäsové výrobky zo spracovaného mäsa, ktoré nie sú tepelne opracované)  a následné ukladanie na palety
  • rôzne úkony spojené s prípravou výrobkov na balenie
  • príprava a kontrola výrobnej linky
  • obsluha výrobných strojov
  • vedenie výrobnej linky, udržiavanie čistoty na pracovisku
  • keďže ide o prácu s potravinárskymi výrobkami, teplota je nižšia ( 3 až 10°C)

Vaša mzda

Základná mzda od 18 rokov: 13.27€ brutto / hodinu.

Pracovná doba: Väčšinou sa pracuje ráno od 06:30/07:00 do konca výroby, no môže sa pracovať aj  na zmeny a po dohode so zamestnávateľom máte možnosť pracovať aj v soboty.

Príplatky za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky: 17 % – 100 %.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • 8,33 % holiday money
  • Mzda je vyplácaná týždenne
  • Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu).
  •  Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
  • Strava počas pracovnej zmeny poskytnutá ZDARMA
  • Zabezpečené pekné bývanie – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  • Transport z/do práce zabezpečený zamestnávateľom
  • Nízke náklady na vycestovanie
  • Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • Starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností

Spoločnosť Vion vyrába hotové mäsové výrobky pre supermarkety. Každý týždeň sa z Groenla do supermarketov dostane milión balených produktov. Hotové mäsové výrobky vyrábané v Groenlo sú takzvané rezané výrobky, ako sú hamburgery, kotlety a medailóny, ako aj výrobky Quick-Cook (známe aj ako VeKa), ako sú plnené mäsové rolky a rezne z mletého mäsa. Výrobky VeKa sa rýchlo varia a dajú sa pripraviť bez prísad, ako je korenie a soľ. Vo väčšine prípadov ide o výrobky z mletého mäsa.

Rýchle umiestnenie do práce!

Požiadavky

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.

  • anglický jazyk na úrovni A2
  • ochota rešpektovať iné národnosti
  • flexibilita, zodpovednosť
  • vodičský preukaz výhodou
  • bezúhonnosť

NÁKLADY počas pobytu v Holandsku

  • jedná sa o prácu s ubytovaním v dvojlôžkových izbách v apartmánoch/domoch
  • je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena ubytovania: od 125€ brutto/týždeň – strhnuté zo mzdy, vopred nič neplatíte

Doprava do práce

  • zabezpečená zamestnávateľom, môže byť za poplatok

Strava

  • vlastná

  • podľa platnej holandskej legislatívy je od 33,48€ v čistom/týždeň

Vaše vstupné náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, odporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150-180 €.
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email uc@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „VION – Holandsko“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné informácie a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
 Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: Ihneď
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny