PRÁCA PRE BALIČOV ŠIŠEK, DONATOV, CROISSANTOV – SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ PRACOVAŤ PRE EUROPASTRY. MZDA 10,95 €/H ( S PRÍPLATKAMI AŽ DO 21,92 €/H) + bonus 100€

Europastry okamžite hľadá operátorov výroby a balenia.

Baliť budete cukrárenské a pekárenské výrobky ( šišky, croissanty, donaty, iné pečivo). Práca na linke, prípadne iné pomocné práce.

Ak teda máte záujem pracovať v Holandsku dlhodobo a bez rizika, ovládate anglický jazyk na základnej úrovni, ale nemáte dostatok praxe čítajte ďalej.

Viac si môžete pozrieť tu:

Covid info

Pri vstupe do Holandska je potrebné sa preukázať negatívnym antigénovým testom, nie starším ako 48 hodín.

Lokalita

  • Oldenzaal, Holandsko
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • priebežne po dohode, ideálne ak viete nastúpiť asap

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok na holandskú prac. zmluvu

Náplň práce

  • Práca na výrobnej linke, balenie, etiketovanie
  • Balenie cukrárenských a pekárenských výrobkov ( šišky, croissanty, donaty, iné pečivo).
  • Teplota na pracovisku 7-15 stupňov.

Pracovné hodiny

  • Pracuje sa na 3 smeny – 08:00-16:00 , 16:00-00:00 , 00:00-08:00 (rotácia každý týždeň)
  • pracuje sa pondelok – piatok

Vaša mzda

  • 10,95 – 21,92 EUR/hod.  + 8,33 % Holiday money (ekvivalent 13. platu)
  • príplatky za nočné, sviatky až do 200% (do 21,92 €/h)

  • Europastry ponúka stabilitu a istotu práce v akomkoľvek období
  • možnosť pracovať dlhodobo, byť povýšený, stať sa kmeňovým zamestnancom spoločnosti
  • možnosť pracovať vo dvojiciach alebo v skupinách
  • každý zamestnanec dostane zámok, pracovnú obuv a oblečenie
  • pekné ubytovanie v nových apartmánoch & domoch
  • 8,33 % Holiday money (ekvivalent 13. platu)
  • 8 týždňov po príchode dostanete 100 € bonus

V spoločnosti Europastry sa zaoberajú výrobou cukrárenských a pekárenských výrobkov.

Náš klient je veľmi ambiciózny. Chcú byť priekopníkom na trhu mrazeného cesta. Preto neustále vyvíjajú podkladové produkty. Náš klient prichádza stále s novými nápadmi a pozorne sleduje trendy na trhu. Spoločne sa budete aktívne podieľať na tom, že ste šampiónom tých najchutnejších šišiek a croissantov!

POŽIADAVKY

  • základná znalosť AJ – A2
  • bezúhonnosť
  • hľadáme spoľahlivých pracovníkov, ktorí sú motivovaní naučiť sa vykonávať ich novú prácu
  • prax výhodou

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním v dvojlôžkových izbách v apartmánoch/domoch
  • ubytovanie  je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena ubytovania: 109€/týždeň – strhnuté zo mzdy, vopred nič neplatíte

Strava

  • vlastná

  • podľa platnej holandskej legislatívy je 25,08€ v čistom/týždeň

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €. Splatnosť je možná aj do 30 dní
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „Europastry Holandsko“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
 Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: sk. A, sk. B
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny