Mäsiari, Fínsko. Bez znalosti jazyka. Aj na turnusy. Mzda 4000 € Brutto mesačne.

Pre nášho klienta, rodinnú firmu vo Fínsku pôsobiacu v mäsopriemysle hľadáme nových kolegov – mäsiarov. Jedná sa o dlhodobú prácu pre mužov.

Lokalita

  • Helsinki, Fínsko

Nástupy

  • priebežne počas celého roka – po dohode

Náplň práce

  • vykosťovanie, opracovanie a porciovanie bravčového, hovädzieho a ovčieho mäsa
  • sezónne vykosťovanie zveriny (los, sob)

  • Vysoké platobné ohodnotenie (4 000 € brutto – podľa skúsenosti a výkonu)
  • Pomoc pri registrácii na fínskych úradoch
  • Doprava na pracovisko
  • Auto aj na súkromné účely
  • Príspevok na dovolenku
  • Nadštandardná lekárska starostlivosť
  • Dodanie pracovných pomôcok
  • Pobyt v krásnej fínskej prírode
  • Pracovný turnusový pobyt cca 3 mesiace vo Fínsku, ďalej cca 14 dní dovolenka, následne sa tieto turnusy opakujú
  • Vzdelávacie kurzy, školenia
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Firemné akcie
  • Dovolenka viac ako 5 týždňov
  • Možnosť ďalšieho neplateného voľna
  • Zázemie rodinnej firmy
  • Kolega hovoriaci v českom jazyku k dispozícii
  • Možnosť pracovať dlhodobo

Vaša mzda

  • 4000 € Eur mesačne brutto
  • vyplácaná mesačne

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na dennú zmenu
  • je možnosť nadčasov po dohode so zamestnávateľom

Fínska rodinná firma, pôsobiaca v oblasti mäsopriemyslu už 11 rokov

Požiadavky

Iné požiadavky

  • Nemusíte ovládať cudzí jazyk, ale je to výhoda
  • Hľadáme vysoko skúsených a vyučených mäsiarov
  • Ochota pracovať v chladnom prostredí
  • Musíte mať fyzickú zdatnosť, zručnosť, spoľahlivosť
  • Výhodou je, pokiaľ ste pracovali v zahraničí

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním – 2 lôžkové izby v share housoch (cca 10 km od pracoviska)
  • cena – 350€/mesiac – platí sa vopred

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • budete poistený podľa platnej fínskej legislatívy

Vaše vstupné náklady

  • cesta do Fínska – letenka
  • vreckové do prvej mzdy
  • ubytovanie
  • BEZ POPLATKU AGENTÚRE

Ako sa môžete uchádzať o túto prácu?

  • pošlite nám svoj životopis na email job@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „MASIAR FÍNSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži
    Mzda: 4 000 € brutto mesačne, ( cca 2,650 € v čistom mesačne po odrátaní ubytovania)
    Znalosť jazyka: Nie je nutná
    Vodičský preukaz: sk. B
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny

    Neboli nájdené žiadne výsledky.