Práca pre skladníkov a vodičov VZV v Holandsku – sklad Schneider. Mzda až do 20€ brutto/hod. Doprava do/z práce zabezpečená zdarma.

Pre logistický sklad Schneider v Holandsku hľadáme skladníkov a vodičov VZV.
Pracuje sa na dve zmeny + možnosť pracovať aj v soboty.

Ako logistický zamestnanec / skladník ste zodpovedný za vychystávanie rôznych objednávok od zákazníkov Schneider Electric. Pracuje sa s ručným skenerom a s pomocou OPT Trucku, preto je výhoda ak s OPT, alebo EPT už máte skúsenosti. Pokiaľ máte VZV preukaz a skúsenosť ako vodič VZV, máte možnosť pracovať na rôznych oddeleniach ako sú Put away inbound, Orderpicking, Replenishment. Pracujete tiež s ručným skenerom.

Pracovná doba: 06:00 – 15:00 a 15:00 – 24:00

Lokalita

  • Helmond, Holandsko

Nástupy

  • Každý týždeň

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

Ako logistický zamestnanec / skladník ste zodpovedný za vychystávanie rôznych objednávok od zákazníkov Schneider Electric. Pracuje sa s ručným skenerom a s pomocou OPT Trucku, preto je výhoda ak s OPT, alebo EPT už máte skúsenosti.

Pokiaľ máte VZV preukaz a skúsenosť ako vodič VZV, máte možnosť pracovať na rôznych oddeleniach ako sú Put away inbound, Orderpicking, Replenishment. Pracujete tiež s ručným skenerom.

  • picking
  •  packing
  •  triedenie tovaru, kontrola kvality
  • umiestňovanie tovaru na správne miesto v sklade, vyberanie tovaru zo skladu podľa vašich objednávok

Vaša mzda

  • Základná mzda – skladník: 11,75€ brutto / hodinu
    Príplatky za prácu na zmeny:
    od 18:00 – 125% = 14,69 € brutto / hodinu
    od 20:00 – 150% = 17,60 € brutto / hodinu
  • Základná mzda – vodič VZV: 13,35€ brutto / hodinu
    od 18:00 – 125% = 16,69 € brutto / hodinu
    od 20:00 – 150% = 20 € brutto / hodinu

Zamestnanecké benefity

  • K základnej mzde dostávate príplatky za prácu na zmeny:
    od 18:00 – 125%
    od 20:00 – 150%
  • 8,33 % holiday money
  • Mzda je vyplácaná týždenne
  • Pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • Zabezpečené pekné ubytovanie – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  • Transport z/do práce zabezpečený zamestnávateľom ZDARMA
  • Nízke náklady na vycestovanie
  • Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • Starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Schneider Electric Logistic Center sa nachádza v Helmonde, NOORD-BRABANT, Holandsko a je súčasťou skladového priemyslu. V podnikovej rodine Schneider Electric Logistic Center B.V. je 1 986 spoločností. Je to medzinárodná, dynamická a zodpovedná spoločnosť, ktorá je špecialistom v oblasti energetiky.

Požiadavky

  • skúsenosť s prácou v sklade
  • skúsenosť s prácou s EPT, VZV
  •  znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  •  ochota rešpektovať iné národnosti
  •  flexibilita, zodpovednosť
  •  vodičský preukaz výhodou
  •  bezúhonnosť

Náklady počas pobytu v Holandsku

Ubytovanie
  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec
  • cena 107,50€ brutto/týždeň (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy)
  • rôzne typy ubytovania: rodinné domy (2 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka
Doprava do práce
  • doprava do práce – zabezpečená zamestnávateľom ZDARMA
Strava
  • vlastná
Poistenie
  • podľa platnej holandskej legislatívy: 29, 21€ / týždeň

Vaše vstupné náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, odporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 – 180€.
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email uc@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „PVH HOLANDSKO“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné informácie a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny