Práca pre skladníkov v Rhenus – Holandsko. Mzda 11,23€ – 16,85€/h. + extra bonus 150€. Ubytovanie zabezpečené (50% zľava)

Pre logistický sklad Rhenus v Tilburgu hľadáme skúsených skladníkov.
Budete zodpovedný za vychystávanie objednávok pre najväčší európsky internetový obchod s chovateľskými potrebami.

Lokalita

  • Tilburg

Náplň práce

  • vychystávanie objednávok pomocou skenera a hlasového systému
  •  riadenie elektrického paletového vozíka – EPT
  • nakladanie a vykladanie kontajnerov
  • balenie a kontrola zásielok

Pracovné hodiny

  • od 06:00 do 15:00, od 15:00 do 24:00

Vaša mzda

  • 11,23 € brutto/hodina
  • Ku základnej mzde dostávate príplatky za prácu nadčas a cez víkend.Zamestnávateľ ponúka bonus pre každého nového zamestnanca, ktorý odpracuje 520 hodín nasledovne:
    – za odpracovaných 160 hodín – 50€
    – za odpracovaných 320 hodín – 50€
    – za odpracovaných 520 hodín – 50€

Výhody pre Vás

  • práca na plný uväzok
  • bonus pre nových zamestnancov 150€
  • 8,33% dovolenkové peniaze (cca 13.ty plat)
  •  príplatky za prácu na zmeny, v sobotu a v nedeľu podľa Holandskej
    legislatívy
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – platíte len 50%
  •  doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na bicykli, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)
  • nízke náklady na vycestovanie
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Rhenus je popredný poskytovateľ logistických služieb s celosvetovou obchodnou činnosťou a ročným obratom 5,5 miliardy EUR. Rhenus má obchodné miesta na 750 miestach po celom svete a zamestnáva 33 000 ľudí.
V Holandsku má Rhenus zastúpenie s viac ako 30 pobočkami, z ktorých šesť je súčasťou divízie Rhenus Contract Logistics, pričom všetky sa nachádzajú v regióne Brabant.

Požiadavky

  • Anglický jazyk – Začiatočník (A2)
  • ochota pracovať vo viac zmennej prevádzke
  • ochota rešpektovať iné národnosti
  • flexibilita, zodpovednosť
  • dobrá fyzická kondícia
  • vodičský preukaz výhodou
  • bezúhonnosť
  • skúsenosť s prácou v sklade a s riadením elektrického paletového vozíka – EPT

Náklady

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec, cena 98,50 € Brutto týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy).  Zamestnanec platí len 50%.
  • rôzne typy ubytovania: rodinné domy (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka
Doprava do práce
  • do 10 km – bicykel. Cena je 0,75€/deň (7 dní v týždni). Depozit za bicykel sa neplatí!
  • viac ako 10 km – služobné automobily.  V prípade, že máte ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom je cena dopravy 1,50€/deň. Vodiči majú dopravu ZDARMA! V prípade, že máte svoje ubytovanie, cena dopravy je 2,00€/deň.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €. Splatnosť je možná aj do 30 dní
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy: 26,90€ / týždeň

Covid info

  • pri odchode do Holandska musíte mať spravený antigénový test nie starší ako 48h

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „RHENUS HOLANDSKO“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny