Práca v pekárni v Nemecku. Bez znalosti cudzieho jazyka. Mzda 1400-1500€ mesačne

Obsadzujeme pracovné miesta do pekárne pre nášho klienta v Nemecku. Nieje potrebná znalosť cudzieho jazyka. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry. Jedná sa o prácu na dlhodobo.

Lokalita

  • Altdorf, Nemecko (cca 40 km od Erdingu)
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • po dohode každý týždeň

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na nemeckú pracovnú  zmluvu

Pracovné hodiny

  • jedná sa o prácu na dve zmeny
  • treba byť flexibilný, a riadiť sa podľa požiadaviek zamestnávateľa – niekedy sa môže pracovať aj na 3 zmeny

Náplň práce

  • práca na linke, za pásom
  • spracovávanie, balenie, formovanie, miešanie cesta
  • na prevádzke je vyššia teplota, práca sa vykonáva v stoji

Vaša mzda

  • 10,88 brutto/hodina + 5,-€ netto denný dochádzkový bonus

Výhody pre Vás

  • dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • zabezpečené ubytovanie aj doprava do práce

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

POŽIADAVKY

  • nieje potrebná znalosť cudzieho jazyka
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • flexibilita, ochota učiť sa
  • ochota rešpektovať iné národnosti

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom, mesačne strhnuté zo mzdy
  • 2 lôžkové izby

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej nemeckej legislatívy

  • cesta do Nemecka – vlastnou dopravou, prípadne Vám vieme zabezpečiť dopravcu, ktorého cena je cca 150€ – platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email tn@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „PEKÁREŇ“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny