Práca v potravinárskej výrobe v Nemecku. Vegetariánske výrobky. So základnou znalosťou cudzieho jazyka. Nástupy po dohode.

Hľadáme pracovníkov do potravinárskej výroby v Nemecku. Ide o spoločnosť, ktorá vyrába vegetariánske výrobky v meste Roth, cca 40 km od Norimbergu.

Vieme umiestniť mužov, ženy, dvojice, páry, skupinky. NIEJE potrebná znalosť cudzieho jazyka, akákoľvek znalosť cudzieho jazyka je výhodou.

Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu. Ide o prácu na výrobnej linke – príprava, balenie, etiketovanie, sáčkovanie vegetariánskych výrobkov rôzneho druhu.

Nástupy

  • po dohode každý týždeň

Lokalita

  • Roth (cca 40 km od Norimbergu)

Náplň práce

  •  môže sa jednať o kumulované pozície
  • práca s vegetariánskymi výrobkami rôzneho druhu
  • balenie jednotlivých výrobkov do balíčkov, krabíc
  • obsluha strojov a ich plnenie, kompletizácia výrobkov, označovanie a balenie tovaru, vizuálna kontrola, skenovanie atď.
  • práca pri linke/za pásom a podobne

Pracovné hodiny

  •  jedná sa o prácu v dvojzmenne prevádzke – 05.00hod. – 14.45hod. / 14.00hod. – 23.00hod.
  • treba byť flexibilný voči požiadavkám zamestnávateľa co sa týka práce nadčas príp. v sobotu

Vaša mzda

  • 12,43€ brutto/hodina + príplatky + denný dochádzkový bonus 16,00€ netto/deň
  • záleží aj od toho, do ktorej daňovej triedy budete patriť – cca 1400€/mesiac
  • vyplácaná mesačne

  • dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností a odpracovaných hodín
  • zabezpečené pekné ubytovanie hotelového typu
  • denný dochádzkový bonus 16€ netto/deň
  • príjemné prostredie v okolí Norimbergu
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • možnosť záloh
  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • dlhodobá práca

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

POŽIADAVKY

  • znalosť cudzieho jazyka NIEJE podmienkou, akákoľvek znalosť cudzieho jazyka výhodou
  • vodičský preukaz skupiny B a možnosť vycestovať vlastným autom je výhodou
  • skúsenosti s prácou vo výrobe, na výrobnej linke, za pásom
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • veľmi pekné ubytovanie hotelového typu – dvojlôžkové izby
  • strhnuté zo mzdy, dopredu nič neplatíte
  • vzdialenosť je cca 10-15km od miesta výkonu práce

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej nemeckej legislatívy

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Nemecka
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v sume  99 €

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email tn@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „Bio potraviny“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • prípadne nám volajte na telefónne číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: dohodou
    Doba zamestnania: dlhodobá práca na TPP
    Mzda: cca 1400€/mesiac
    Znalosť jazyka: Nie je nutná
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny