Práca v sklade INGRAM Micro v Holandsku. Mzda 10,50€ – 15,75€/h. + bonusy do výšky 300€. Ubytovanie zabezpečené (prvé dva týždne platíte len 50%). Nástup ihneď, ale aj od januára 2022

Máte radi výzvy a nevadí vám pracovať na 2-3 smeny ? Chceli by ste radšej začať pracovať dnes ako zajtra ? Nemusíte viacej hľadať. Máme pre vás skvelú pracovnú príležitosť s množstvom výhod nielen počas pandémie, ale aj od januára 2022!

Ingram Micro je popredným hráčom na technologickom trhu, najväčším distribútorom veľkoobchodných technológií a globálnym lídrom v oblasti služieb, v oblasti riadenia dodávateľských reťazcov a mobilných zariadení.

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, je Ingram Micro, popredný poskytovateľ spotrebného tovaru. Prosím, pozrite si video z pracovného prostredia.

V prípade, že zotrváte pracovať až do konca roka 2021, zamestnávateľ ponúka nasledovné bonusy:
– 100 € netto – bonus za 100% dochádzku
– 10 €/ týždenne – zľava na ubytovanie

Taktiež zamestnávateľ ponúka bonus pre každého nového zamestnanca, ktorý odpracuje 520 hodín nasledovne:
– za odpracovaných 160 hodín – 50€
– za odpracovaných 320 hodín – 50€
– za odpracovaných 520 hodín – 50€

Lokalita

  • Waalwijk, Holandsko

Náplň práce

Ako logistický pracovník/skladník budete mať na starosti rôzne pracovné úlohy:
– Budete zárukou pre našich zákazníkov ktorí si objednali tovar, že ho aj dostanú.
– Budete mať možnosť nakladať, vykladať ale aj objednávať tovar.
– Budete pracovať so spotrebným tovarom.

Pracovné hodiny

  • 2-3 smeny
  • víkendy

Vaša mzda

Základná mzda pre kandidátov od 21 rokov je od 10,50 € brutto/hodina.

Príplatky medzi pracovnými hodinami / nadčasy a cez víkend sú od 11,55 €/h – 15,75 €/h nasledovne:

11,55 € brutto/h – pracovná smena 19:00-00:00 (10,50 € + 10% shift allowance).

13,12 € brutto/h – pracovná smena  00:00-07:00 (10,50 € + 25% shift allowance).

13,12 € brutto/h – nadčas  (10,50 € + 25% shift allowance).

15,75 € brutto/h – práca cez víkend (10,50 € + 50% shift allowance).

  • bonus pre nových zamestnancov až do 300€ + 8,33% dovolenkové peniaze (cca 13.ty plat)
  • príplatky za prácu na zmeny, v sobotu a v nedeľu podľa Holandskej legislatívy
  • dlhodobá práca nielen počas pandémie, ale aj od januára 2022
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – prvé 2 týždne 50% zľava
  • doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na bicykli,
    pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)
  • nízke náklady na vycestovanie
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých
    registračných povinností v Holandsku

Budúcnosť spoločnosti závisí od tvrdo pracujúcich, talentovaných a inovatívnych jednotlivcov, ako ste Vy!
Ingram Micro hľadá jednotlivcov, ktorí sú nadšení svetom technológií a chcú mať skutočný vplyv. Dáva a posúva kariérne každého, kto má ochotu učiť sa.
Ak máte potenciál napredovať a získať neoceniteľné skúsenosti od popredného distribútora technológií, poďte pracovať pre Ingram Micro!

Požiadavky

  • Anglický jazyk – Začiatočník (A2)
  • ochota pracovať na 2-3 smeny a cez víkendy
  •  ochota rešpektovať iné národnosti
  • flexibilita, zodpovednosť
  • dobrá fyzická kondícia
  • predchádzajúca prax s manuálnou prácou výhodou
  • vodičský preukaz výhodou
  • bezúhonnosť

Náklady

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec, cena 98,50 € Brutto týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy).  Prvé 2 týždne 50% zľava!
  • rôzne typy ubytovania: rodinné domy (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka
Doprava do práce
  • do 10 km – bicykel. Cena je 0,75€/deň (7 dní v týždni). Depozit za bicykel sa neplatí!
  • viac ako 10 km – služobné automobily.  V prípade, že máte ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom je cena dopravy 1,50€/deň. Vodiči majú dopravu ZDARMA! V prípade, že máte svoje ubytovanie, cena dopravy je 2,00€/deň.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravy do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €. Splatnosť je možná aj do 30 dní
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy: 26,90€ / týždeň

Covid info

  •  pri odchode do Holandska musíte mať spravený antigénový test nie starší ako 48h

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „INGRAM HOLANDSKO“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: priebežne každý týždeň
    Doba zamestnania: dlhodobá práca
    Mzda: 10,50€ - 15,75€/h. + bonus 150€. + 8,33 % holiday money (cca 13.ty plat)
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny