Pracovníci výroby pre spoločnosť MORA (najväčší výrobca pochutín) v Maastrichte. Mzda od 11,10€/h + príplatky do 200%. Doprava do/z práce ZDARMA!

V mene spoločnosti Mora hľadáme pracovníkov do výroby v Maastrichte!

Mora je rodinná firma, ktorá začala ako mäsiarstvo a rozrástla sa na jednu z najväčších výrobcov pochutín! Mora vyrába vysokokvalitné a chutné pochúťky, ako napríklad slávne kuracie nugety od Mmm-Mora, jarné závitky, krokety ako i mäsové guličky.

Ak teda hľadáte novú prácu v oblasti výroby, potom je MORA v Maastrichte ideálnym miestom pre vás, kde môžete začať pracovať.   Vieme umiestniť mužov, ženy, páry, dvojice, ako aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku!

Video z pracovného prostredia si môžete pozrieť aj v nasledovnom linku:

Nástupy

  • každý týždeň príchod na ubytovanie v nedeľu

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu

Náplň práce

Spolu so svojimi kolegami budete zodpovední za prípravu chutného občerstvenia.  Ako zamestnanec výroby máte prehľad o výrobnej linke a zodpovedáte za výrobu občerstvenia správnym spôsobom. Vaše úlohy pozostávajú najmä z:

  • Zabezpečenie kvality výrobkov
  • Vybaľovanie tovaru a príprava pochutín
  • Nastavenie, prevádzka a prestavba výrobných liniek
  • Zabezpečenie, aby stroje a pracovné prostredie boli čisté a mohli správne fungovať
  • Hlásenie údajov o výrobe a akýchkoľvek odchýlkach
  • Riešenie porúch a vykonávanie drobnej údržby

Lokalita

  • Maastricht, Holandsko

Mzda

  • základná mzda od  11,10 € brutto/h
  • zvýšenie mzdy  po 6 mesiacoch na 12,46 € brutto/h,   po 12 mesiacoch na 13,54 € brutto/h
  • príplatky za zmeny a prácu počas víkendu od 133% do 200% nasledovne
  • 18:00 – 00:00 = 33 %,    00:00 – 06:00 = 35 % ,  práca v sobotu 135% ,  práca v nedeľu 200%
  • mzda je vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny

  • práca na 3 zmeny (Pondelok-Nedeľa).  R: 6:00-14:00,  P: 14:00-22:00, N: 22:00-06:00
  • 1.deň je vždy nočná zmena.
  • 1. týždeň sú zmeny naplánované spoločnosťou Mora.  Od druhého týždňa sa pracuje v nasledovných zmenách:
  • (2 dni ranná zmena,  2 dni popoludňajšia zmena , 2 dni nočná zmena a  4 dni voľna) .
  • 32 – 40 h / týždenne

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilná, dlhodobá práca
  • doprava do/z práce ZDARMA
  • vodiči denný bonus 3€
  • možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom spoločnosti MORA
  • nízke vstupné náklady
  • holandská pracovná zmluva
  • ubytovanie  zabezpečené zamestnávateľom
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – A2-B1
  • predchádzajúca prax vo výrobe výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!
  • zodpovednosť, flexibilita
  • schopnosť dodržiavať hygienické pravidlá: pri práci nie sú povolené šperky, umelé nechty a mihalnice
  • čistý register trestov
  • vodičský preukaz výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!

NÁKLADY počas pobytu v Holandsku

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec, cena max 108 € netto týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy)
  • býva sa v zdieľaných domoch (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka
  • ubytovanie je v lokalitách:  Geleen, Sittard, Elsloo, Heerlen, Kerkrade a Maastricht

Doprava do práce

  • transport do práce do 10 km – bicykel. Depozit za bicykel 150€ ( hradený 3 x 50€/týždeň)
  • viac ako 10 km – služobné automobily. Doprava do/z práce firemným autom ZDARMA. Vodiči denný bonus 3€ netto.

Strava

  • vlastná

  •  podľa platnej holandskej legislatívy vo výške  29,00€ týždenne (strhnuté zo mzdy)

Vaše vstupné náklady

  • vreckové na prvé 2-3 týždne – do prvej výplaty
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravy do krajiny. Cena je cca 150-180 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 39 €.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „MORA“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: priebežne každý týždeň
    Doba zamestnania: dlhodobá práca
    Mzda: 11,10€ brutto/h + príplatky za zmeny, víkendy od 133% do 200%
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny