Pracuj ako balič údenín a šalátov v Nemecku. Jednoduchá práca. Bez znalosti cudzieho jazyka. 65km od Chomutova (aj pre pendlerov z ČR).

Hľadáme pracovníčky a pracovníkov, ktorí majú chuť pracovať pre rodinnú firmu Richter Fleischwaren GmbH, ktorá ponúka svojim odberateľom kvalitné údenárske výrobky už od roku 1968.
Lokalita je blízko českých hraníc, ideálna práca aj pre pendlerov z ČR (65km od Chomutova)

Nástupy sú každý týždeň po dohode.

Ide o údenárske výrobky (párky, salámy, klobásky…), lahôdkové šaláty…..
Teplota na pracovisku je vzhľadom k sortimentu 7-10 stupňov. Zamestnávateľ poskytuje pracovné termo oblečenie.

Nástupy

  • každý týždeň počas roka 2021

Lokalita

  • Lokalita Chemnitz – blízko českých hraníc, ideálna práca aj pre pendlerov z ČR (65km od Chomutova)

Náplň práce

  • práca na linke/za pasom a podobne
  • odoberanie hotových balených výrobkov z linky
  • etiketovanie, balenie
  • zaskladňovanie/vyskladňovanie hotových výrobkov podľa objednávok
  • vstupná/výstupná kontrola
  • vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky

Pracovné hodiny

  • práca na 2 zmeny – 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • možnosť práce nadčas, práca v sobotu

Vaša mzda

  • 11,00€ brutto/hodina + denný dochádzkový bonus 16,00€ netto/pracovný deň
  • príplatky za prácu cez víkend, nadčasy
  • záleží aj od toho, do ktorej daňovej triedy budete patriť
  • mzda v čistom vychádza cca 1400€ – 1600€/mesiac

  • umiestnených veľa slovákov a čechov preto nieje nutná znalosť cudzieho jazyka
  • vzhľadom k blízkosti českých hraníc, pozícia vhodná aj na dochádzanie z Českej republiky. Pre ostatných pracovníkov zabezpečené pekné ubytovanie.
  • teplota na pracovisku je vzhľadom k sortimentu 7-10 stupňov
  • zamestnávateľ poskytuje pracovné termo oblečenie
  • dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností a flexibilite voči nadčasom
  • príplatky za prácu v sobotu
  • motivačný denný dochádzkový bonus
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • zálohy možné
  • práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
  • dlhodobá práca

Rodinná firma Richter Fleischwaren GmbH, ponúka svojim odberateľom kvalitné údenárske výrobky už od roku 1968.

Požiadavky

  • NIEJE POTREBNÁ ZNALOSŤ CUDZIEHO JAZYKA. Akákoľvek znalosť nemeckého alebo anglického alebo poľského jazyka – minimálne na úrovni A1 je výhodou nie podmienkou
  • vodičský preukaz a možnosť vycestovať vlastným automobilom (v skupinke) je nutné
  • skúsenosti s prácou vo výrobe, potravinárstve, sklade výhodou
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, chuť pracovať dlhodobo
  • fyzická kondícia
  • práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom – ubytovanie hotelového typu
  • cena ubytovania: 430,- Eur mesačne – strhnuté zo mzdy, vopred nič neplatíte
  • lokalita Chemnitz – blízko českých hraníc, ideálna práca aj pre pendlerov z ČR (65km od Chomutova)

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej nemeckej legislatívy

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 150 €. Splatnosť je možná aj do 30 dní
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email job@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „RICHTER NEMECKO“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Mzda: 11,00€ brutto/hodina + denný dochádzkový bonus 16,00€ netto/pracovný deň
    Znalosť jazyka: Nie je nutná
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny