Pracuj ako skladník pre Bakker Logistiek – bez znalosti jazyka! Mzda €11,08 (v nedeľu až 22,16). Ubytovanie a doprava do práce zabezpečené.

POPIS PRÁCE

Bakker Logistiek je sklad potravinárskych výrobkov, ako sú mliečne konzervy, rôzne syry a salámy vo vákuovej fólii.

Keďže pracujete s potravinárskymi výrobkami sklady sú chladnejšie. (2-5 stupňov)

Všetci zamestnanci dostanú bundu a obuv od spoločnosti. Odporúčame však priniesť si so sebou teplé kúsky oblečenia.

Pracuje sa na 2 zmeny:
Zmena 1: začína sa od 18:00 do 02:00
Zmena 2: začína 02:00 – 10:00
Program v sklade je nepretržitý a funguje 7 dní v týždni.

Každé 2 odpracované hodiny dostanete 15 -minútovú prestávku.

Nástupy

  • Nástupy sú ihneď, každý týždeň

Lokalita

  • Zeewolde, Holandsko

Náplň práce

  • vašou úlohou skladníka je prijatie objednávok a ich spracovanie
  • budete musieť vyzdvihnúť tovar z troch hál skladu a naskenovať výrobky
  • je dôležité pracovať rýchlo a byť flexibilný pri preberaní nových úloh

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 2 zmeny: (zmena 1: začína sa od 18:00 do 02:00, zmena 2: začína 02:00 – 10:00)
  • program v sklade je nepretržitý a funguje 7 dní v týždni
  • sobota 16:30 – 02:00 – 150 %
  • nedeľa 18:00 – 02:00 – 200%

Vaša mzda

  •  Mzda podľa veku
    22+ rokov 9.99 + 11% = 11.08 EUR v hrubom/ h
    21 rokov 9.46 + 11% = 10.50 EUR v hrubom/ h
    20 rokov 8.04 + 11% = 8.92 EUR v hrubom/ h
    19 rokov 6.82 + 11% = 7.57 EUR v hrubom/ h
    18 rokov 5.96 + 11% = 6.61 EUR v hrubom/ h
    Mzda s príplatkami za zmeny, nočné, víkendy, sviatky až do 200%Nadčasy a príplatky
    *Od pondelka do piatku
    18:00 – 02:00 111%
    02:00 – 10:00 111% *Sobota
    16:30 – 02:00 – 150% *Nedeľa
    18:00 – 02:00 – 200%
  • 8,33 % Holiday money (ekvivalent 13. platu)

  • dlhodobá práca pre Bakker Logistiek s kariérnymi možnosťami pracovať vo viac smennom systéme
  •  8,33 % Holiday money (ekvivalent 13. platu)
  • pracovná príležitosť pre TOP spoločnosť vo svojom obore
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  • doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom
  • holandská pracovná zmluva (poistenie zabezpečené)
  •  kompletná asistencia s vycestovaním do Holandska z našej strany, aj zo strany
    zamestnávateľa
  •  starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých
  • registračných povinností v Holandsku
  • nízke náklady na vycestovanie
  • možnosť pracovať aj dlhodobo

Bakker Logistiek – ako rodinný podnik – je špecialistom na dopravu a skladovanie v potravinárskom sektore a je jedným z najväčších poskytovateľov logistických služieb v Holandsku.

Celkovo pracujeme s viac ako 1 850 vášnivými zamestnancami z 10 miest v rámci Beneluxu.

S flotilou viac ako 600 vlastných nákladných automobilov zaisťuje Bakker Logistiek, aby supermarkety, obchodné reťazce a maloobchodné reťazce dostávali denne správne výrobky za správnych podmienok.

Bakker Logistiek má viac ako 300 klientov v Beneluxe a Nemecku.
Včas a podľa dohody!

POŽIADAVKY

  • znalosť cudzieho jazyka nie je potrebná
  • vodičský preukaz skupiny B a možnosť vycestovať vlastným automobilom – výhodou nie podmienkou
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia, chuť pracovať
  • prax nie je podmienka. Všetko sa naučíte.

NÁKLADY

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – ak nemáte vlastné auto, vieme zabezpečiť dopravcu, ktorého cena je 150€ – platí sa pri nástupe do auta
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je  v sume  150 €   a hradí sa pri podpise zmlúv

  • zabezpečené zamestnávateľom, strhnuté zo mzdy – neplatíte ho vopred!
  • 109 €/týždeň

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email uc@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „BAKKER LOGISTIEK HOLANDSKO“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
 Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Znalosť jazyka: Nie je nutná
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny