Pracuj ako skladník pre Bleckmann v Holandsku. Mzda 10,74€ (v nedeľu až 21,48€). Bez znalosti AJ. Ubytovanie a doprava do práce – zabezpečené

Ako zamestnanec skladu môžete v rámci logistického procesu pracovať pre rôznych zákazníkov (sklady s oblečením rôznych značiek).

Aktuálne vieme obsadiť aj kandidátov bez znalosti anglického jazyka. Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Pracujete v teplom čistom prostredí. Pracuje sa v stoji. Niektoré úlohy vyžadujú prácu s počítačom, avšak nevyžaduje sa žiadna špeciálna znalosť.

Na začiatku začnete s jednoduchými prácami a v závislosti od svojich skúseností a výkonu môžete postúpiť na náročnejšiu prácu.

Vítaní sú aj uchádzači, ktorí majú záujem pracovať len do Vianoc.

Lokalita

  • Bergen op Zoom, Holandsko

Náplň práce

  •  vykladanie kontajnerov
  • naťahovanie paliet
  •  rozbaľovanie a triedenie prichádzajúceho tovaru
  • umiestňujete tovar na správne miesto v sklade
  • vyberanie tovaru zo skladu podľa vašich objednávok, balenie a príprava na odoslanie

Pracovné hodiny

  • 1 – 2 smeny
  • víkendy

Vaša mzda

  • 10,74 € / príplatky 25 – 100% za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy, sviatky ( v nedeľu je mzda až 21,48€ / hod.)

Výhody pre Vás

  • práca aj pre uchádzačov bez znalosti jazyka
  • 8,33 % holiday money ( ekvivalent 13. platu )
  • pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom

Bleckmann Fashion & Lifestyle Logistics je popredným európskym poskytovateľom logistických služieb pre módu a produkty životného štýlu. Spoločnosť Bleckmann ponúka inovatívne riešenia dodávateľského reťazca v celom cykle dodávateľského reťazca týchto odvetví so službami, ktoré okrem iného zahrnujú internú logistiku, riešenia elektronického plnenia a viackanálové doručovacie služby.

Bleckmann prevádzkuje 36 závodov na rôznych miestach v Belgicku, Holandsku, Spojenom kráľovstve, USA a na Ďalekom východe a prevádzkuje viac ako 800 000 metrov štvorcových skladových priestorov a prevádzkuje pracovnú silu v priemere viac ako 4 000 ľudí.

Požiadavky

  • znalosť anglického jazyka sa nevyžaduje, je však výhodou
  • fyzická zdatnosť

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním v dvojlôžkových izbách v apartmánoch/domoch
  • ubytovanie  je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena ubytovania: 109€/týždeň – strhnuté zo mzdy, vopred nič neplatíte
Doprava do práce
  • zabezpečená zamestnávateľom môže byť za poplatok

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 150 €. Splatnosť je možná aj do 30 dní
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy: 26,90€ / týždeň

Covid info

  •  pri odchode do Holandska musíte mať spravený antigénový test nie starší ako 48h

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „BLECKMANN HOLANDSKO“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny