Práca pre skladníkov v sklade PVH s oblečením Calvin Klein, Tommy Hilfiger v Holandsku. Mzda 11,50€ – 23€. Ubytovanie a doprava do práce zabezpečené.

Práca skladníka v sklade PVH s kvalitným oblečením značiek Calvin Klein a Tommy Hilfiger. Ako nový zamestnanec skladu začínate pracovať na dennej zmene. Po čase môžete byť presunutý na oddelenie E-commerce. Tu pracujete na zmeny, kde sa Vaša mzda zvyšuje o príplatky vo výške 25 – 100%.

Pracujete v teplom čistom prostredí. Pracuje sa v stoji. Niektoré úlohy vyžadujú prácu s počítačom, avšak nevyžaduje sa žiadna špeciálna znalosť.

Lokalita

  • Venlo, Holandsko

Náplň práce

  • picking
  •  packing
  •  triedenie tovaru
  • umiestňovanie tovaru na správne miesto v sklade, vyberanie tovaru zo skladu podľa vašich objednávok, balenie a príprava tovaru na
    odoslanie
  • kontrola kvality

Vaša mzda

  • 11,5 – 23 € brutto/hod
  • príplatky k základnej mzde 11,50 € vo výške 25-100%
  • nadčasy, víkendy, sviatky ( v nedeľu je mzda až 23€ / hod.)

Výhody pre Vás

  • práca na plný uväzok
  •  k základnej mzde 11,50 € / príplatky 25 – 100% za prácu na zmeny,
    nadčasy, víkendy, sviatky ( v nedeľu je mzda až 23€ / hod.)
  • mzda sa vypláca týždenne
  • 8,33 % holiday money ( ekvivalent 13. platu )
  • pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom
  • lákavé zľavy pre zamestnancov až do výšky 80% – 2x do roka
  • nízke náklady na vycestovanie
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

PVH je jednou z najväčších odevných spoločností na svete s viac ako 30 000 zamestnancami po celom svete. Z našich pobočiek vo Venlo a Roosendaal sú produkty Tommy Hilfiger a Calvin Klein distribuované denne do predajní a vlastných predajní v Európe, na Strednom východe a v Afrike.Požiadavky

POŽIADAVKY

  • anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  • bezúhonnosť
  • dobrá fyzická kondícia
  • vodičský preukaz výhodou
  • prax výhodou

Náklady

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec, cena cca 70€/týždeň (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy).
  • rôzne typy ubytovania: rodinné domy (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka
Doprava do práce
  • doprava do práce – zabezpečená zamestnávateľom

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €. Splatnosť je možná aj do 30 dní
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy: 26,90€ / týždeň

Covid info

  • pri odchode do Holandska musíte mať spravený antigénový test nie starší ako 48h

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „PVH HOLANDSKO“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny