Hľadáme vozíčkarov (VZV, EPT, Reach truck, heftruck) – so znalosťou AJ. Mzda od 15,13 Eur/h. Doprava do/z práce zabezpečená. Nástupy priebežne podľa potrieb zamestnávateľa.

Pre našich klientov v Holandsku hľadáme vozíčkarov (VZV, EPT, Reach truck, heftruck). Jedná sa o dlhodobú prácu v skladoch, supermarketoch a rôznych iných prevádzkach. Prevádzky sa nachádzajú po rôznych lokalitách v Holandsku. Pracuje sa na holandskú pracovnú zmluvu, na plný úväzok.

Pracovné hodiny:
– v závislosti od konkrétneho klienta
– možnosť nadčasov po dohode

Lokalita

  • rôzne lokality

Nástupy

  • priebežne

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

  • Obsluhovanie retraku
  • Vykladanie a nakladanie paliet s tovarom
  • Vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
  • Zásobovanie a dopĺňanie tovaru

Vaša mzda

  • 15,13 EUR/hod.+ 8,33 € holiday money + nadčasy + príplatky za sobotu a nedeľu v závislosti od konkrétneho klienta
  • vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny

  • v závislosti od konkrétneho klienta
  • možnosť nadčasov po dohode

Zamestnanecké výhody a benefity

  • Práca pre stabilného zamestnávateľa
  • Mzda na týždennej báze (vždy vyplatená včas!)
  • Maximálna podpora zamestnávateľa v krajine
  • Dlhodobá práca.
  • Práca v medzinárodnom kolektíve
  • Možnosť pracovať nadčasy

Našim klientom je stabilná holandská personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov, tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície v celom Holandsku.

Požiadavky

  • skúsenosti s prácou na vozíkoch sú výhodou
  • vodičský preukaz skupiny B je výhodou
  • záujem pracovať v Holandsku minimálne 6 mesiacov
  • zodpovednosť pri výkone práce
  • flexibilita, pracovné nasadenie
  • fyzická zdatnosť
  • dôslednosť

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) – schopnosť dohovoriť sa po anglicky

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom.
  • ubytovanie v share house
  • cena ubytovania: 105-125 Eur týždenne, strhnuté zo mzdy.

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej Holandskej legislatívy – 33,45€ týždenne

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty, ktorá je po 2-3 týždňoch
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je základ 150 € + palivový príplatok 15-20€
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote  150 €  » za zníženú sumu 75€.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám obratom ešte dnes svoj životopis v anglickom jazyku na email zivotopis@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „VODIČ HOLANDSKO“
  • do textu prosím uveďte aktuálne tel. číslo na ktorom Vás môžeme zastihnúť
  • budeme vám volať  a podáme podrobné info

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži
    Termín nástupu: ihneď, dohodou
    Doba zamestnania: záujem pracovať v Holandsku minimálne 6 mesiacov
    Mzda: 12,10 EUR/hod.+ 8,33 € holiday money + nadčasy + príplatky za sobotu a nedeľu v závislosti od daného klienta
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: sk. B
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny