Zber, triedenie a balenie paprík v Holandsku. Mzda 11,16 € – 15,86 € brutto/hod. Doprava do práce a ubytovanie sú zabezpečené.

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme nových zamestnancov na prácu v poľnohospodárskej oblasti – zber, triedenie a balenie paprík (prípadne inej zeleniny, či ovocia). Potrebujete sa len dohovoriť v anglickom jazyku na úrovni A2.

Triedenie a balenie paprík prebieha v hale pomocou strojov. Proces je väčšinou automatizovaný, no personálne obsadenie každej pozície je nevyhnutné pre bezproblémovú realizáciu zákaziek. Nádoby s paprikou sa vyprázdňujú do stroja. Papriky sa presúvajú na páse/rolkách, kde zamestnanci kontrolujú kvalitu a rozdeľujú papriky do prvej alebo druhej triedy. Papriky sa potom balia do prepraviek alebo škatúľ, ktoré sa zase ukladajú na palety.

Pracuje sa na holandskú pracovnú zmluvu.
Nástupy sú možné priebežne podľa aktuálnej potreby zamestnávateľa.

Jedná sa o prácu na dobu 7 mesiacov (do októbra) a po ukončení projektu máte možnosť pokračovať v práci u iného zamestnávateľa.

Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.

Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry, ale aj pre ŠTUDENTOV.

Lokalita

  • Triedenie a balenie: Steenbergen – Holandsko
  • Zber: Steenbergen, Sint-Annaland, Westdorp – Holandsko

Nástupy

  • priebežne po dohode, podľa potreby zamestnávateľa

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok na holandskú prac. zmluvu

Náplň práce

Môžete pracovať na rôznych oddeleniach ako sú zber, triedenie, príp. balenie paprík, od čoho sa odvíja aj Vaša náplň práce.

  •  zber paprík
  • triedenie podľa kvality
  • ukladanie papriky na pás, balenie papriky do krabíc alebo prepraviek
  • udržiavanie čistoty na pracovisku
  • dodržiavanie hygienických a bezpečnostných pravidiel na pracovisku
  • obsluha triediaceho, prípadne baliaceho stroja
  • ukladanie krabíc a kartónov na paletu

Vaša mzda

Základná mzda od 18 rokov: 11,16 € – 11,75 € brutto / hodinu.
Príplatky za prácu nadčas (nad 38 – 45 hodín): 125% – 135%

Pracovná doba:

– pracuje sa na jednu, alebo dve zmeny: od pondelka do piatku/sobota
– možnosť pracovať nadčas

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Výborné mzdové ohodnotenie
  • K základnej mzde 11,16 – 11,75 € brutto / hod dostávate príplatky za prácu nadčas
  • Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
  • 8,33 % holiday money
  • Mzda je vyplácaná týždenne – každý piatok
  • Možnosť zálohy po odpracovaní 2 dní
  • Pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • Práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • Zabezpečené ubytovanie – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  • Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom + možnosť používať firemné auto aj na privátne účely (do 175 km/ týždenne)
  • Nízke náklady na vycestovanie
  • Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • Starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku vrátane vybavenia BSN čísla

Náš holandský klient, pre ktorého hľadáme nových zamestnancov, pôsobí v sektoroch záhradníctva, poľnohospodárstva, potravinárstva a logistiky.
Zameriava sa na delegovanie pracovníkov do firiem v skleníkovom sektore. Tento priemysel je stále stredobodom ich podnikania, ale svoju činnosť rozšírili aj do iných odvetví, ako je výroba a logistika.

Rýchle umiestnenie do práce!

Požiadavky

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

  • ochota rešpektovať iné národnosti
  • flexibilita, zodpovednosť
  • .vodičský preukaz je vítaný, nie je podmienka
  • ochota a motivácia pracovať nadčas
  • svedomitosť pri plnení svojich povinností

NÁKLADY počas pobytu v Holandsku

  • jedná sa o prácu s ubytovaním v dvojlôžkových izbách v apartmánoch/domoch
  • ubytovanie  je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena ubytovania: 112,50€ brutto/týždeň – strhnuté zo mzdy, vopred nič neplatíte

Doprava do práce

  • zabezpečená zamestnávateľom, môže byť za poplatok

Strava

  • vlastná

  • podľa platnej holandskej legislatívy je od 33,51€ v čistom/týždeň

Vaše vstupné náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, odporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150-180 €.
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email uc@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „Zber papriky – Holandsko“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné informácie a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
 Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: Ihneď
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny