O NÁS

Pomáhame vám uplatniť sa na zahraničnom trhu práce

Našich ľudí majú zamestnávatelia radi pre ich skúsenosti a proaktívny prístup k práci. Klienti, s ktorými pracujeme sa k nám neustále vracajú. Noví klienti nás väčšinou oslovia na základe kladných referencií. Sme známi tým, že poskytujeme vhodných a pripravených pracovníkov. Za našich klientov riešime reklamu, kampane, nábor, selekciu, príchod pracovníka do krajiny aj podporu počas pobytu. Noví pracovníci sú pripravení na prácu, informovaní o tom, čo ich v práci čaká, majú kompletné informácie o ubytovaní, registračných procedúrach, aj o tom, čo sa od nich očakáva.

V prípade potreby vieme zorganizovať telefonické/skype interview, či nábor pre zamestnávateľov, ktorí si môžu prísť vybrať svojich zamestnancov osobne.

Zamestnávatelia s nami komunikujú aj počas pobytu nami sprostredkovaných zamestnancov v práci. Riešime prípadne jazykové bariéry a pomáhame obom stranám, aby bol pracovný pobyt pre všetkých čo najefektívnejší.

Pracujeme rýchlo a kvalitne. S výberom pracovníkom môžeme začať okamžite, pokiaľ sme si istí, že sa jedná o dobrú ponuku a pre našich kandidátov je všetko zabezpečené.

Prečo si hľadať prácu s nami?

NA PRACOVNOM TRHU SME OD ROKU 2002, TEDA UŽ 21 ROKOV.

Vtedy bol ešte prístup na zahraničný pracovný trh obmedzený a vybaviť si prácu v inej krajine bolo pomerne zložité. Po vstupe Slovenska do Európskej únie sa nám naskytli nové možnosti a začalo sa dýchať ľahšie.

PRÁCU SME NAŠLI UŽ VIAC AKO 18 300 UCHÁDZAČOM.

Náš najlepší rok bol 2021, v ktorom cez našu agentúru vycestovalo za prácou do zahraničia 1414 ľudí. Od vtedy pravidelne každý rok sprostredkujeme príležitosť približne 1000 uchádzačom o prácu v zahraničí.

MÁME NAJVÄČŠIU PONUKU ZAHRANIČNÝCH POZÍCIÍ

Klienti, s ktorými pracujeme sa k nám vracajú. Noví klienti nás väčšinou oslovia na základe referencií. Poskytujeme im najlepších pracovníkov. riešime za nich reklamu, nábor aj prípravu nových pracovníkov.

SME ČLENOM RÔZNYCH ZAHRANIČNÝCH ASOCIÁCIÍ

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

SPOLUPRACUJEME SO ŠTÁTNYMI INŠTITÚCIAMI

Na Slovensku sú našimi partnermi Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny. Sme držiteľmi povolení GLA (Gangmaster Licence Authority – Britská licencia na nábor pracovníkov) a Obchodnej komory v Holandsku (Kramer van Koophandel).

O SVOJICH ĽUDÍ SA PRÍKLADNE STARÁME

Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. 10 dní po nástupe do práce vás kontaktujeme a zistíme, či je všetko v poriadku.

Poskytujeme komplexnú starostlivosť od vycestovania až po telefonickú podporu v zahraničí

V spolupráci s prepravnými spoločnosťami vám pomôžeme s dopravou do cieľovej krajiny alebo s vybavením letenky. Zabezpečíme, aby vás niekto čakal na letisku a pomohol vám s ubytovaním.

Poradíme vám s registračnými procedúrami, aj to, čo si máte vybaviť pred cestou do zahraničia a čo po príchode. Pripravíme vás na „kultúrny šok“ a detailne vysvetlíme, čo vás prvé dni v krajine čaká. Na zriadenej bezplatnej telefonickej linke sme vám k dispozícii počas cesty do krajiny, aj po celú dobu pobytu.

Vy sa baľte na cestu, my sa postaráme o všetko ostatné.

Sme držiteľmi medzinárodných certifikátov

BRITSKÁ LICENCIA GLA

GLA licencia s prideleným číslom UNIV0004 nás oprávňuje vykonávať nábor EÚ pracovníkov a zabezpečovať im prácu vo Veľkej Británii. Licenciu sme získali ako prví na Slovensku.

ASSOCIATION OF LABOUR PROVIDERS

ALP zastupuje a podporuje svojich členov, aby sa zabezpečilo dodržiavanie ustanovení a zabránilo využívaniu pracovných síl v našich odvetviach.

KVK – KAMER VAN KOOPHANDEL

Registrácia Kamer van Koophandel (obchodný register) a získanie KVK čísla 67221661 nám povoľuje legitímne vykonávať našu činnosť pre lokalitu Holandské kráľovstvo.

DÔVERYHODNÁ FIRMA

Nezávisle vyhodnotenie nasej firmy na základe recenzii na internete. Certifikát nám bol udelený na základe toho, že nemáme negatívne ohlasy od našich kandidátov a obchodných partnerov.

SOLVENTNÁ FIRMA

Register Solventných firiem zahŕňa elitu slovenského podnikateľského prostredia – len spoločnosti s dobrým obchodným menom, spĺňajúce atribúty –  serióznosť, slušnosť a solventnosť

OVERENÝ ZAMESTNÁVATEĽ

Certifikát Overený zamestnávateľ udelil pracovný portál HitPraca.sk za to, že spoločnosť aktívne komunikuje s uchádzačmi o zamestnanie

HODNOTENIE VYSOKEJ DÔVERYHODNOSTI

Certifikát nám bol udelený za dosahovanie najvyššieho stupňa kredibility a za spĺňanie najprísnejších kritérií ekonomického hodnotenia.

S RADOSŤOU A ZODPOVEDNE

S RADOSŤOU A ZODPOVEDNE

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU

Na našej facebook stránke nájdete novinky, aktuálne pracovné príležitosti, hodnotenia od našich kandidátov alebo príspevky o našej práci. Radi vám tu zodpovieme otázky, alebo sa s nami podeľte o vaše skúsenosti s prácou v zahraničí.

Menu