NAŠE REFERENCIE

Sme vďační za každú referenciu

Je pre nás veľmi dôležité, aby k nám mali kandidáti dôveru. My tiež musíme veriť, že sú naši kandidáti seriózni a skutočne dobrí pracovníci. Vzťah a dôvera musí byť obojstranná.

S priateľom sme vycestovali do Anglicka v septembri 2016, všetko čo bolo spomenuté v zmluve, bolo dodržané. Zvykli sme si, našli si nové priateľstvá a hlavne pracovali sme. Skúsenosť, zážitky a známosti na celý život vďaka tejto agentúre.

Práca v zahraničí | TOP - Universal Consulting Niá A Šeňo
Niá A Šeňo

Služby agentúry som využila a som velmi spokojná. Dostala som sa na Cyprus,všetko bolo vybavené tak ako sme sa s agenturou dohodli a podpisali,odvoz z letiska,ubytovanie a praca,všetko do bodky splnene. 100%-ná spokojnost.Dakujem

Práca v zahraničí | TOP - Universal Consulting Jarka Hussain
Jarka Hussain

Služby agentúry som využila a bola som spokojná. Bola som v Holandsku a krátko po príchode ma spätne kontaktovali, či je všetko v poriadku, či som spokojná. Potešilo ma, že sa starajú o človeka aj po nástupe do práce. To bolo pre mňa najdôležitejšie, mať sa na koho obrátiť, aby mi pomohol ak by bolo treba a najmä, že sú spoľahliví a sľúbenú prácu človek naozaj získa.

Práca v zahraničí | TOP - Universal Consulting Barbora Kolodziej
Barbora Kolodziej

I am very satisfied with cooperation with your agency. Especially, with Mrs. Lenka Šromova. On my job application, she reacted immediately. I got all necessary informations about job, contract, terms, etc., all detailed and precised. Communication was perfect, I am more than satisfied.

Práca v zahraničí | TOP - Universal Consulting Vladimir Radosavljevic Durlanac
Vladimir Radosavljevic Durlanac

Každému kto sa bojí vycestovať cez agentúru môžem s vážnosťou povedať, že Universal Consulting je seriózna spoločnosť, ktorá svojich klientov nezavádza a naozaj poskytne to čo ponúka. Medzi najvačšie klady vycestovania cez agentúru hodnotím kompletné sprostredkovanie ubytovania, prepravy a práce. V neposlednom rade ma milo prekvapil osobný prístup a záujem o klienta aj po vycestovaní. Za seba túto agentúru odporúčam.

Práca v zahraničí | TOP - Universal Consulting Miroslava Majeríková
Miroslava Majeríková

Cez Universal Consulting som vycestoval do holandska. Praca o ktoru som sa uchadzal mi bola sprostredkovana podla dohody. Zabespecili mi transport do holandska. Par dni po prichode ma kontaktovali ci je vsetko v poriadku a ak by bol nejaky problem mozem sa na UC kedykolvek obratit. V praci som zotrval zopar mesiacov a momentalne uz pracujem na holandsku pracovnu zmluvu. Vrelo odporucam kazdemu. Z mojej strany velka spokojnost.

Práca v zahraničí | TOP - Universal Consulting Koloman Makakowic Omáčka
Koloman Makakowic Omáčka

Agentúra mi sprostredkovala skvelú prácu v Holandsku s ktorou som bola neskutočne spokojná. Vybavili nám s priateľom aj bývanie, ktoré bolo nadštandardné. Automaticky sa po našom príchode informovali či sme s bývaním a prácou spokojný. ODPORÚČAM.

Práca v zahraničí | TOP - Universal Consulting Alex Hiadlovská
Alex Hiadlovská

Byla jsem zvědavá jak to všechno dopadne, protože na internetu měli špatné recenze, ale byly hodně staré. Přesto jsem si řekla, že to zkusím. Přišlo mi tedy zvláštní, že vše je bez poplatků. No já osobně jsem poplatek platila a vše si zařizovala sama ohledně letenky. Ale kontakt na manažera byl super, přístup agentury byl nejlepší co jsem si mohla přát. I teď když už jsem na Kypru mi psali jestli je vše OK 🙂 Kypr je super, vše bylo tak jak se domluvili, lidi jsou tu úžasní. Můžu jen doporučit práci na Kypru 🙂 Děkuji Vám moc.

Práca v zahraničí | TOP - Universal Consulting Terka Šaštinská
Terka Šaštinská

Spokojnost s opakovanym sprostredkovanim letnej brigady pocas VS studia, podmienky zodpovedali dohode (praca, ubytovanie a mzda). Skvela prilezitost na otvorenie dveri do zahranicneho trhu prace.

Práca v zahraničí | TOP - Universal Consulting Simon Hencel
Simon Hencel

ĎALŠIE REFERENCIE NÁJDETE NA NAŠOM FACEBOOKU

Na našej facebook stránke nájdete ďalšie referencie a hodnotenia uchádzačov. Radi Vám tu odpovieme na Vaše otázky a pripomienky. Našli sme Vám prácu? Ohodnoťte aj Vy naše služby na facebooku.

Mediá o nás napísali

VYCESTUJTE S NAMI

Pripravíme vás na prácu a informujeme o tom, čo vás po príchode do krajiny a v novej práci čaká. S nami získate kompletné informácie o ubytovaní, registračných procedúrach, aj o požiadavkách zamestnávateľa. Zaujali vás naše služby?