ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ako postupujeme pri vybavení vašej novej práce

1. V prvom kroku si vyberte niektorú z pracovných ponúk na našej web stránke. Záujem o pracovnú ponuku môžete potvrdiť online, osobne na našej adrese, telefonicky na čísle +421 32 744 01 74, alebo emailom na adresu: praca@universalconsulting.sk.

2. Detailne vám predstavíme konkrétnu pracovnú pozíciu aj mimopracovné podmienky. Ochotne vám poradíme, ktorá práca je pre vás najvhodnejšia. Upresníme vám podmienky ubytovania, cesty do zahraničia, vaše úvodné náklady a častokrát aj tipy, ktoré máme zo života v zahraničí od našich vycestovaných kandidátov.

3. Zhodnotíme vaše jazykové znalosti, pracovné skúsenosti a motiváciu pracovať pre našich klientov.

4. O tom, či vás zamestnávateľ zamestná, niekedy rozhodujeme priamo my, inokedy náš klient. Ak sa rozhoduje klient, tak na základe vášho životopisu, a/alebo telefonického pohovoru, prípadne osobného stretnutia. Tento krok je pri každej ponuke individuálny.

5. Ak vás do zamestnania príjmu, pomôžeme vám v rámci našich doplnkových služieb naplánovať deň nástupu do práce, cestu do zahraničia aj všetky potrebné úradné formality. Pomôžeme vám so zakúpením letenky a online check-inu. Všetky potrebné informácie a zmluvy dostanete ešte pred samotným vycestovaním.

6. V cieľovej krajine vás bude čakať váš nový zamestnávateľ. Všetky náležitosti, ako úvodné stretnutie, doprava či nástup do práce je vopred pripravené a zorganizované.

7. Približne 10 dní po nástupe do práce vás kontaktujeme a zisťujeme, či všetko prebehlo v poriadku a ako ste s prácou spokojný. Získavame tak spätnú väzbu, ktorá pomáha nám i ľuďom, ktorí o práci v zahraničí zatiaľ iba uvažujú.

8. V rámci našich doplnkových služieb sme vám počas celého pobytu v zahraničí k dispozícii na ZDARMA INFOLINKE, kam môžete v prípade potreby telefonovať.

9. Staráme sa o vás až do konca, po príchode späť na Slovensko vám v prípade záujmu pomôžeme vybaviť vrátenie daní.

OTÁZKY A ODPOVEDE

NENAŠLI STE ODPOVEĎ NA VAŠU OTÁZKU?

Je pre nás veľmi dôležité, aby k nám mali kandidáti dôveru. My tiež musíme veriť, že sú naši kandidáti seriózni a skutočne dobrí pracovníci. Vzťah a dôvera musí byť obostranná.

Menu