Prijmi výzvu a pracuj v Nemecku ako skladník v logistickom centre s vlastným autom. Mzda až 1.900€ v čistom. Základná znalosť jazyka.

Hľadáme šikovných a motivovaných ľudí s dobrou fyzickou kondíciou, ktorí majú záujem o dlhodobú práca v zahraničí. Vzhľadom k charakteru práce zamestnávateľ uprednostňuje mužov.

Základná znalosť nemeckého jazyka.

Nástupy

  • každý týždeň

Lokalita

  • okolie Mníchova

Náplň práce

  •  práca na jednu zmenu od 11.00 – 20.00 hod.
  • vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok
  • vychystávanie objednávok
  • jednoduchá práca v logistickom centre pre čerpacie stanice
  • práca s tovarom, ktorý nájdete na čerpacích staniciach (cukroviny, nápoje, hygienické potreby….)
  • balenie do krabíc

Pracovné hodiny

  • práca na jednu zmenu od 11.00 – do 20.00 hod.

Vaša mzda

  • 13.50 €/hod. + príspevok na ubytovanie 17,-€/deň
  • príplatky za prácu nadčas
  • záleží, do ktorej daňovej triedy budete patriť
  • v čistom vychádza mzda cca 1900€/mesiac

Výhody pre Vás

  • výborná mzdové ohodnotenie (mzda je vyplácaná mesačne)3
  • dlhodobá práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v dvojlôžkových izbách
  • ubytovanie sa neplatí vopred, mesačne sa strha zo mzdy vo výške
    350,-€
  • sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • nízke náklady na vycestovanie
  • pracujete pre stabilnú spoločnosť

Našim klientom je spoločnosť, ktorá zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky

  • lepšie základy nemeckého jazyka (A2) alebo anglický jazyk komunikatívne + základy nemeckého jazyka
  • vodičský preukaz skupiny B a možnosť vycestovať vlastným automobilom
  • skúsenosti v sklade výhodou
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia, chuť pracovať

NÁKLADY počas pobytu v Nemecku

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena ubytovania: 350 Eur mesačne – strhnuté zo mzdy, vopred nič neplatíte

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej nemeckej legislatívy

Vstupné náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Nemecka
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s premiestnením do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99,- €.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email  tn@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „LOGISTICKE CENTRUM“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
 Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži
    Termín nástupu: dohodou
    Doba zamestnania: dlhodobá práca na TPP
    Mzda: cca 1650,-€ netto/mesiac
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk, Nemecký jazyk
    Vodičský preukaz: sk. B
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny