Holandsko – Všestranný skleníkový zamestnanec. Práca s kvetmi. Mzda od 13,27€/h do 17,91€/h + ďalšie benefity, vyplácaná týždenne.

Práca v zahraničí pre moderné skleníkové spoločnosti v Holandsku. Hľadáme nadšených pestovateľov na prácu v krásnom, rozkvitnutom a farebnom pracovnom prostredí s kvetmi (orchidee, gerbery…).

Spoločnosti, u ktorých budete pracovať sú popredným producentom kvetov v Holandsku s dlhoročnou tradíciou a vášňou pre kvalitu. Pokiaľ hľadáte stabilnú prácu a máte pozitívny vzťah ku kvetom, ste na správnom mieste! Neváhajte a zašlite nám svoj životopis, proces vybavenia je jednoduchý a rýchly!

Osobne sme navštívili vášho budúceho zamestnávateľa a video z kvetinových skleníkov si môžete pozrieť aj v nasledovnom linku:

Nástupy

  • každý týždeň – príchod počas pracovných dní do kancelárie zamestnávateľa

Druh pracovného pomeru

  •  práca na holandskú pracovnú zmluvu

Náplň práce

Práca v skleníku je o vzrušujúcej kombinácii starostlivosti o kvety ako i samotnej údržby skleníku. Vašou úlohou bude starostlivo sa starať o rastliny, monitorovať ich rast a zabezpečiť, aby každý zákazník dostal iba to najlepšie. Budete mať príležitosť pracovať v dynamickom prostredí, kde sa každý deň stretávate s krásou našej prírody.

  • Pestovanie a starostlivosť o kvety
  • Organizácia výsadby: Plánovanie a príprava pôdy, výsev semien alebo výsadba sadeníc podľa harmonogramu rastu. Riadenie vývoja rastlín od mladých sadeníc až po dospelé kvetiny.
  • Príprava kvetov na predaj: vrátane rezania, triedenia a balenia.
  • Zber a balenie kvetov: Denný zber kvetov, podľa potreby a príprava na ich predaj. Balenie kvetov do kytíc alebo iných boxov podľa požiadaviek zákazníkov.
  • Údržba a čistenie skleníka: Udržiavanie čistoty a poriadku v skleníku, vrátane čistenia sklenených plôch.

Lokalita

  • Westland- Holandsko

Mzda

  • základná mzda pre 21 rokov a viac je 13,27 € brutto/h
  • nadčasy počas sezóny v sobotu/nedeľu – 135%
  • mzda je vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny

  • práca na 1 zmenu (ranná)  od pondelka do piatku. V čase zvyčajne od 6:00/7:00 do  14:00/15:00
  • Víkendy voľné, prípadne podľa potreby práca v sobotu/nedeľu
  • 36- 45 h / týždenne počas sezóny
  • 3 prestávky počas dňa

Zamestnanecké výhody, benefity

  • nápoje (káva, čaj, instantné polievky) v jedálni ZDARMA
  • zamestnanecké výhody vrátane zľavy na kvety
  • predchádzajúce skúsenosti nie sú potrebné
  • holandská pracovná zmluva
  • možnosť pracovať počas celého roka
  • priateľské pracovné prostredie a podpora tímovej spolupráce
  • ubytovanie  zabezpečené zamestnávateľom
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – B1
  • predchádzajúce skúsenosti v skleníkovom záhradníctve výhodou
  • hľadáme motivovaných ľudí s pozitívnym vzťahom ku kvetom
  • potrebné vedieť jazdiť na bicykli
  • ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní
  • dobrá fyzická kondícia
  • zodpovednosť, flexibilita
  • čistý register trestov

NÁKLADY počas pobytu v Holandsku

Ubytovanie

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec, cena  118 € – 148 € týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy)
  • po príchode do Holandska sa hradí vratný depozit 50€ za kľúč od ubytovania
  • býva sa v zdieľaných domoch (2-3 lôžkové izby), kempoch a ubytovniach
  • ubytovanie má základné vybavenie (spoločná kuchyňa, kúpeľňa, obývačka) +  Internet poskytnutý ZDARMA

Doprava do práce

  • Doprava do/z práce do 10 km bicykel.  Cena bicykla je  190€  (možnosť splátok 40-50€ )

Strava

  • vlastná
  • možnosť využitia firemnej jedálne s  bezplatnými teplými nápojmi

Poistenie

  •  podľa platnej holandskej legislatívy vo výške  35,58€ týždenne (strhnuté zo mzdy)

Vaše vstupné náklady

  • vreckové na prvé 2-3 týždne – do prvej výplaty
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravy do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote  150 €  » za zníženú sumu 75€.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „Práca v skleníku – Holandsko“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: priebežne každý týždeň
    Doba zamestnania: dlhodobá práca
    Mzda: 13,27€ brutto/h + ďalšie benefity
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny