Práca pre baličov šišiek v Holandsku (Europastry). Mzda s príplatkami až do 26,54€ brutto/h . Ubytovanie a doprava do práce sú zabezpečené.

Práca v zahraničí pre nášho klienta, stabilnú spoločnosť Europastry v Holandsku, kde hľadáme nových zamestnancov – operátorov výroby a balenia. Potrebujete sa len dohovoriť v anglickom jazyku min. na úrovni A2.

Baliť budete cukrárenské a pekárenské výrobky ( šišky, croissanty, donaty, sušienky a iné pečivo).

Práca v potravinárstve je STABILNÁ práca. Jedná sa o dlhodobú prácu, kde sa pracuje na holandskú pracovnú zmluvu.
Nástupy sú možné priebežne podľa aktuálnej potreby zamestnávateľa.

Viac si môžete pozrieť tu:

Lokalita

  • Oldenzaal, Holandsko

Nástupy

  • priebežne po dohode, podľa potreby zamestnávateľa

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok na holandskú prac. zmluvu

Náplň práce

  • Práca pri pásovej linke pri balení cukrárenských a pekárenských
    výrobkov do krabíc (šišky, cukrovinky, sušienky)
  • Možnosť pracovať na pozícii obsluhy stroja
  •  Kontrola kvality produktov
  • Rôzne ďalšie úkony spojené s prípravou výrobkov na balenie (podľa
    zadania nadriadeného)
  •  Príprava a kontrola výrobnej linky
  •  Udržiavanie čistoty na pracovisku
  • Teplota na pracovisku 7-15 stupňov.

Pracovné hodiny

  • Pracuje sa na 3 zmeny

Vaša mzda

  • Základná mzda od 18 rokov: 13,27 € brutto / hodinu. + 8,33 % Holiday money (ekvivalent 13. platu)
  • Príplatky za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky: 34%-100%

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Výborné mzdové ohodnotenie
  • Atraktívna  ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu)
  •  Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
  •  8,33 % holiday money
  •  Mzda je vyplácaná týždenne
  •  Pracujete pre stabilnú spoločnosť
  •  Dlhodobá práca
  • Holandská pracovná zmluva
  •  Zabezpečené ubytovanie – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  •  Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom
  •  Nízke náklady na vycestovanie
  •  Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  •  Starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Europastry je medzinárodne uznávaná spoločnosť s pevným zázemím. Je lídrom v odvetví výroby mrazených ciest na chlieb, pečivo, koláče a občerstvenie. Je to moderná pekárenská spoločnosť, ktorá ponúka najlepšie a najinovatívnejšie riešenia pre rôznych zákazníkov v rôznych krajinách. Europastry má dlhoročné skúsenosti a je jednotkou na európskom trhu výrobou šišiek, croissantov, donatov a iného pečiva.

POŽIADAVKY

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.

  • anglický jazyk na úrovni A2-B1
  • ochota pracovať na zmeny
  •  ochota rešpektovať iné národnosti
  •  flexibilita, zodpovednosť
  •  vodičský preukaz výhodou (nie je však podmienkou)

NÁKLADY počas pobytu

  • jedná sa o prácu s ubytovaním v dvojlôžkových izbách v apartmánoch/domoch
  • ubytovanie  je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena ubytovania: 125€ brutto/týždeň – strhnuté zo mzdy, vopred nič neplatíte

Doprava do práce

  • zabezpečená zamestnávateľom, môže byť za poplatok

Strava

  • vlastná

  • podľa platnej holandskej legislatívy je 35,57 € v čistom/týždeň

Vaše vstupné náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, odporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 – 180 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email uc@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „Europastry Holandsko“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
 Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: sk. A, sk. B
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny