Hľadáme vodičov VZV do Nemecka – Lipsko. S platným preukazom, praxou a nemčinou alebo angličtinou A2. Základná mzda 2100€ v čistom/mesiac + príplatky za nadčasy, nočné zmeny.

Práca v zahraničí – Nemecko

Máte prax ako šofér VZV a platný preukaz na VZV? Dohovoríte sa aspoň základmi nemčiny na úrovni A2?

  • ponúkame Vám dlhodobú prácu na plný úväzok
  • nemecká pracovná zmluva
  • práca je ideálna pre mužov
  • vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Nemecku!
  • ubytovanie poskytnuté  zamestnávateľom

Lokalita

  • Lipsko (cca 7hodín z Bratislavy), Nemecko

Nástupy

  • každý týždeň

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na nemeckú pracovnú zmluvu

Pracovné hodiny

  • práca na 3 zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • pracuje sa v priemere 35-40 hodín týždenne, pondelok – piatok
  • možnosť pracovať nadčasy

Náplň práce

  • nakladanie, vykladanie priemyselných výrobkov, manipulácia s nimi
  • odoberanie tovaru

Vaša mzda

  • 14 €/hod + príplatky za nadčasy, nočnú zmenu, soboty
  • základná mzda v čistom je cca 2100 €/mesiac
  • mzda vyplácaná mesačne

Výhody pre Vás

  • dlhodobá práca s kariérnymi príležitosťami
  • ideálna práca pre tých, ktorí by chceli pracovať v Lipsku
  • nízke náklady na vycestovanie
  • dlhodobá práca
  • stabilná práca
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Nemecku

POŽIADAVKY

  • nemecký jazyk alebo anglický jazyk na úrovni A2
  • prax na VZV
  • platný VZV preukaz
  • vlastné auto
  • zodpovednosť, precíznosť
  • ochota rešpektovať iné národnosti

NÁKLADY

Ubytovanie

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom
  • 2-3 lôžkové izby v zdieľaných domoch, penziónoch, bytoch
  • doprava do práce vlastným autom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej nemeckej legislatívy

Vaše vstupné náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Nemecka – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, odporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s premiestnením do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99,- €
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email tn@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „VZV NEMECKO“
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži
    Termín nástupu: dohodou
    Doba zamestnania: dlhodobá práca na TPP
    Mzda: 14 €/hod + príplatky za nadčasy, nočnú zmenu, soboty
    Znalosť jazyka: Nemecký jazyk
    Vodičský preukaz: sk. B
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny