Pracuj ako cleaner v Holandsku na rôznych objektoch. Nástupy každý týždeň. Stačí základná znalosť anglického jazyka.

Pre nášho holandského klienta hľadáme motivovaných pracovníkov na pozíciu cleaner. Vieme akceptovať mužov aj ženy.

Možnosť pracovať dlhodobo aj krátkodobo ako brigáda na jeden až dva mesiace. Jedná sa o upratovanie rôznych objektov ako sú hotely, haly, chaty, dovolenkové parky, kancelárie, školy. U zamestnávateľa je dôležitejšia motivácia ako skúsenosti. So všetkým zaučením Vám vedia pomôcť.

Počas dňa môžete mať naplánovanú prácu na rôznych objektoch. Čas strávený prepravou medzi rôznymi objektami je platený.

Nástupy

  • každý týždeň

Lokalita

  • Holandsko

Náplň práce

  • čistenie vyššie uvedených objektov,
  • udržiavanie čistoty na objektoch.

Vaša mzda

  • základná mzda je od 12,58€/h brutto až 13,04€/h brutto v závislosti od objektu. Od Januára 2024 zvýšená mzda.
  • ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% – holiday money
  • mzda v čistom po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení je cca 1200 – 1400€/mesiac – z toho si platíte už len stravu!

Ku mzde si môžete prirátať nasledovné

  • dovolenkové peniaze 8,33% – ekvivalent mesačnej mzdy – cca 130€ mesačne
  • vrátenie daní – individuálna suma

Pracovné hodiny

  • budete pracovať 35 – 40 hodín týždenne
  • pracuje sa Po – Pia
  • v závislosti od potreby klienta sa pracuje niekedy aj cez víkend
  • treba byť flexibilný, keďže pracovná doba sa môže zmeniť v závislosti od potrieb klienta

Zamestnanecké benefity

  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa
  • nízke vstupné náklady
  • stabilná práca a celoročná práca
  • holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
  • týždenná mzda
  • ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
  • pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
  • zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom ( k dispozícií fotky ubytovania)
  • doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných bicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)
  • viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie

POŽIADAVKY

  • motivácia pracovať
  • poctivosť a dôslednosť pri vykonávaní práce
  • musíte vedieť jazdiť na bicykli
  • dobrá fyzická kondícia
  • skúsenosti s prácou ako cleaner sú vítané
  • ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní
  • ochota akceptovať charakter práce
  • kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa

NÁKLADY počas pobytu v Holandsku

  • zabezpečené zamestnávateľom, strhnuté zo mzdy – neplatíte ho vopred!
  • cca 112 €/týždeň
  • býva sa v shared housoch so základným vybavením a WIFI (2- 3 ľudia na izbe, spoločné priestory ako kuchyňa, obývačka, kúpelňa)

Doprava do práce

  • zabezpečená na bicykloch, alebo firemných autách

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy – 34€/týždeň

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty, ktorá je po 2-3 týždňoch
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je základ 150 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Pokiaľ podpíšete zmluvy ešte v tomto roku naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote  150 €  » za zníženú sumu 75€.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám svoj životopis na email registracia@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „cleaner Holandsko“
  • zavoláme Vám v priebehu najbližších dní a podáme podrobné info

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: Priebežne každý týždeň
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Neboli nájdené žiadne výsledky.

    Ponuky práce z tej istej krajiny