Stabilná pracovná príležitosť v potravinárskom priemysle v Holandsku. Mzda až do 17,25€ brutto/hod. Doprava do/z práce a ubytovanie zabezpečené.

Práca v zahraničí – Zaujímavá pracovná príležitosť v potravinárskom priemysle v Holandsku: Zapojte sa do dynamického a rastúceho odvetvia!

Práca v potravinárskom priemysle je dynamická a stabilná, pretože sa týka výroby, spracovania a distribúcie potravín, ktoré sú nevyhnutné pre každodenný život ľudí.

Hľadáme nových zamestnancov–operátorov výroby a balenia (mäso/ryby/syry/vajíčka a pod.).
Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Zamestnávateľ ponúka atraktívnu ÚSPORU NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu).

Viete si zároveň uplatniť aj vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.

Pracovná doba: Väčšinou sa pracuje na denné zmeny. Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od lokality.

06:00/15:00, 07:00/16:00, 08:00/17:00 alebo do konca výroby.

Po dohode so zamestnávateľom máte možnosť pracovať aj v soboty, prípadne na zmeny.

Lokalita

  • Holandsko – rôzne lokality (Epe, Barneveld, Nijkerk a iné)

Nástupy

  • priebežne po dohode, podľa potreby zamestnávateľa

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok na holandskú prac. zmluvu

Náplň práce

  • výrobné práce, korenenie a ochucovanie výrobkov
  • balenie potravinárskych výrobkov (mäso/ryby/syry/vajíčka a pod.)
  • možnosť pracovať na pozícii obsluhy stroja
  • kontrola kvality produktov, triedenie
  • rôzne ďalšie úkony spojené s prípravou výrobkov na balenie (podľa zadania nadriadeného)
  • príprava a kontrola výrobnej linky
  • udržiavanie čistoty na pracovisku
  • teplota na pracovisku 0 – 8 stupňov

Vaša mzda:

Základná mzda od 18 rokov: 13,27€ brutto / hodinu.
Mzda s príplatkami za prácu na nadčas: 125% – 130%.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Výborné mzdové ohodnotenie
  • K základnej mzde dostávate príplatky 125% – 130%
  • Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu).
  •  Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
  • 8,33 % holiday money (ku mzde Vám zamestnávateľ vypláca dovolenkový príspevok)
  • Mzda je vyplácaná týždenne
  • Pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • Zabezpečené ubytovanie – 1 a 2-lôžkové izby, neplatí sa vopred (suma za ubytovanie je sťahovaná zo mzdy)
  • Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom (bicykel, e-bike, auto – v závislosti od vzdialenosti)
  • Nízke náklady na vycestovanie
  • Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • Starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku vrátane BSN čísla

Našimi klientmi sú spoločnosti, ktoré sú jednotkami na trhu vo svojom obore. Ide o spoločnosti s pevným zázemím, ktoré sú lídrami v odvetví výroby potravinárskych produktov a ponúkajú najlepšie a najinovatívnejšie riešenia pre rôznych zákazníkov v rôznych krajinách. Spoločnosti, ktoré majú dlhoročné skúsenosti.

Rýchle umiestnenie do práce!

Požiadavky

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

  • ochota rešpektovať iné národnosti
  • flexibilita, zodpovednosť
  • je potrebné vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných bicykloch, e-bikoch, prípadne autom v závislosti od vzdialenosti

NÁKLADY počas pobytu v Holandsku

  • jedná sa o prácu s ubytovaním v jedno, alebo dvojlôžkových izbách v apartmánoch/domoch
  • ubytovanie  je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena ubytovania: 125€/týždeň – strhnuté zo mzdy, vopred nič neplatíte

Doprava do práce

  • zabezpečená zamestnávateľom za poplatok

Strava

  • vlastná

  • podľa platnej holandskej legislatívy je od 33,50€ v čistom/týždeň

Vaše vstupné náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, odporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravu do krajiny. Cena je cca 150-180 €.
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 99 €.
  • viac info na: https://universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email uc@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „Práca v potravinárstve – Holandsko“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné informácie a prípadne sa dohodneme na nástupe
 Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: Ihneď
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny